Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Potrzebuje blokade rozrządu do 3.0 ASN, ktoś posiada albo może wie gdzie można wypożyczyć,

sprawa bardzo pilna

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka pany :hi:

Pozdro z Rewala

Opublikowano

:hi: pozdro z kac łeby

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
:hi: pozdro z kac łeby

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Matek przywiez mi worek piasku - podobno jeszcze dopłacaja wiec co ci zależy

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a ja pozdro z rivy :grin:

wczoraj i przedwczoraj się najeździlismy za kolarzami z tour de pl :decayed:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Do Desenzano del Garda bys zajechał w 11h :whistling:

ooooo

a ja w czwartek do Rivy jak co roku wyjeżdzam :naughty:

Przez 5 lat pracowalem w desenzano, sirmione i moniga del garda :wink:

:shock3: no to pewnie ładnie znasz te tereny

ja w rivie kiedyś hmm w sumie może z 5-6lat co roku w lutym/marcu siedziałem i czasem w wakacje :wink:

Opublikowano

:hi:Pozdro z roboty ..............szczęściarze:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

gdyby ktoś szukał mam na handel:

-lampa tył lewa A4 B5 avant polift

-komplet opon Dunlop SP Sport 01 205/40 R18

-pompy wspomagania ZF oraz KYB, obydwie z 1.9TDi

Opublikowano
:hi:Pozdro z roboty ..............szczęściarze:facepalm:

Wiesiu Ty jestes prawdziwym szczesciarzem bo za ten czas Ci placa a my wydajemy :decayed:

Opublikowano
:hi:Pozdro z roboty ..............szczęściarze:facepalm:

Wiesiu Ty jestes prawdziwym szczesciarzem bo za ten czas Ci placa a my wydajemy :decayed:

:hi:

Wolał bym wydawać:wink:

A swój urlop wypoczynkowy spędziłem aktywnie remontując dom :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek no to tak jak ja, ja malowałem całe mieszkanie...... a najbliższy urlop dopiero we wrześniu....... w czasie October Fest:kox:

Opublikowano
Wiesiek no to tak jak ja, ja malowałem całe mieszkanie...... a najbliższy urlop dopiero we wrześniu....... w czasie October Fest:kox:

:hi:

Czyli co ,pijemy beer na imprezie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Wiesiek no to tak jak ja, ja malowałem całe mieszkanie...... a najbliższy urlop dopiero we wrześniu....... w czasie October Fest:kox:

:hi:

Czyli co ,pijemy beer na imprezie :naughty:

no baa:kox:

Opublikowano

Jest może ktoś ogarnięty w B6 i ogólnie z mechanika kto by mógł pomóc oglądnąć autko w Wodzisławiu a dokładnie B6 1.8 T 2001r, oczywiście nie za darmo jakoś się dogadamy?

Opublikowano

:hi: wkoncu z Rybnika. P.S nie biercie baby nigdy na zlote tarasy do warszawy.. :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

:hi:

Wiesiek no to tak jak ja, ja malowałem całe mieszkanie...... a najbliższy urlop dopiero we wrześniu....... w czasie October Fest:kox:

:hi:

Czyli co ,pijemy beer na imprezie :naughty:

no baa:kox:

Arek podaj termin, na kiedy brać wolne :whistling:

Jest może ktoś ogarnięty w B6 i ogólnie z mechanika kto by mógł pomóc oglądnąć autko w Wodzisławiu a dokładnie B6 1.8 T 2001r, oczywiście nie za darmo jakoś się dogadamy?

Pisz do Pretora jest z Wodzia i zna sie na furkach, teraz często siedzi na Żorskim wątku:wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Wiesiek no to tak jak ja, ja malowałem całe mieszkanie...... a najbliższy urlop dopiero we wrześniu....... w czasie October Fest:kox:

:hi:

Czyli co ,pijemy beer na imprezie :naughty:

no baa:kox:

Arek podaj termin, na kiedy brać wolne :whistling:

Stadt Feuchtwangen | Mooswiese |  

Opublikowano

:hi:

No Arku przednią imprezkę będziecie mieli :slina:

Opublikowano
  • Autor

:banan:

:hi:

a jak tam żyjecie w te upały?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.