Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

po urlopie :(

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
VR6 nie, ale V6 tak. jest to Passat B5

:hi:

No no :naughty:

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
VR6 nie, ale V6 tak. jest to Passat B5

:hi:

Teraz tak myślę że to 2,5 TDI:facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor
VR6 nie, ale V6 tak. jest to Passat B5

:hi:

Teraz tak myślę że to 2,5 TDI:facepalm::decayed:

chyba by mnie musiało....:facepalm:

DSC_0088.jpg

Opublikowano
VR6 nie, ale V6 tak. jest to Passat B5

:hi:

Teraz tak myślę że to 2,5 TDI:facepalm::decayed:

chyba by mnie musiało....:facepalm:

http://s24.postimg.org/omreouo29/DSC_0088.jpg

:grin:

Opublikowano
VR6 nie, ale V6 tak. jest to Passat B5

:hi:

Teraz tak myślę że to 2,5 TDI:facepalm::decayed:

chyba by mnie musiało....:facepalm:

http://s24.postimg.org/omreouo29/DSC_0088.jpg

czyli 2.8? :naughty: 4motion?:naughty:

Arek a co Cię tak wzięło w ogóle na wymianę b5 na b5? :decayed:

Że troszkę więcej miejsca z tyłu:decayed: chyba że z Aczwórką coś się działo to rozumiem :tongue:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

czyli 2.8? :naughty: 4motion?:naughty:

Arek a co Cię tak wzięło w ogóle na wymianę b5 na b5? :decayed:

Że troszkę więcej miejsca z tyłu:decayed: chyba że z Aczwórką coś się działo to rozumiem :tongue:

dokładnie, 2.8 4motion:wink:

troszkę? jeśli chodzi o miejsce to jest go dużo więcej z tyłu jak i z przodu.

a co mnie wzięło na wymianę B5 na B5? szczerze to można powiedzieć przypadek. szukałem aut z lat 90-tych, a dokładnie brałem pod uwage: C4 limo, B4 Coupe z V-ką i Q ale niestety wszystko zmęczone, a te egzemplarze w lepszym stanie kosztują troche. miałem ograniczony budżet i Passek trafił się blisko mnie, od jednego właściciela i ostatni serwis w salonie VW miał 2 tyś km temu:whistling:

Opublikowano

:hi:

No to teraz cysterna i na kawę do mnie.:whistling:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

No to teraz cysterna

myślisz?

w pon. zrobiłem małą trase (80 km) i na komputerze spalanie pokazało mi 8,8 L:whistling:

jazda prawie emerycka ale da się:decayed:

zresztą w Polsce za moją godzinną stawke byłem w stanie kupić 2 litry ON, więc aby przejechać 100 km dieslem musiałem pracować 3 godziny. tutaj za godzinną stawke kupie około 5-6 litrów Pb więc aby przejechać teraz 100 km musze pracować 2 godziny.....

Opublikowano

Wiem, nie ma co porównywać :wink:

Opublikowano

:hi:

:hi:

No to teraz cysterna

myślisz?

w pon. zrobiłem małą trase (80 km) i na komputerze spalanie pokazało mi 8,8 L:whistling:

jazda prawie emerycka ale da się:decayed:

zresztą w Polsce za moją godzinną stawke byłem w stanie kupić 2 litry ON, więc aby przejechać 100 km dieslem musiałem pracować 3 godziny. tutaj za godzinną stawke kupie około 5-6 litrów Pb więc aby przejechać teraz 100 km musze pracować 2 godziny.....

prawdziwy fan motoryzacji :kox:

normlani ludzie przeliczają na chleb :grin:

Opublikowano
:hi:

prawdziwy fan motoryzacji :kox:

normlani ludzie przeliczają na chleb :grin:

:hi:

Nie ludzie a szaraki, ludzie mają inne przeliczniki :whistling:

Opublikowano
  • Autor
normlani ludzie przeliczają na chleb :grin:

nie znam takich

większość których znam to przeliczają na fajki albo browary:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

dziennie gdy idę do pracy przechodze obok takiego budynku

2013_08_24_14_50_11.jpg

2013_08_24_14_50_57.jpg

2013_08_24_14_52_51.jpg

2013_08_24_14_53_12.jpg

sądze, że komuś by się tu podobało:whistling:

dodam jeszcze, że 50 metrów dalej jest budynek i pisze na nim Yamaha:decayed:

Opublikowano
:hi:

dziennie gdy idę do pracy przechodze obok takiego budynku

http://s21.postimg.org/pbuj2x9lv/2013_08_24_14_50_11.jpg

http://s18.postimg.org/b8lgax1bp/2013_08_24_14_50_57.jpg

http://s16.postimg.org/93o38kk5t/2013_08_24_14_52_51.jpg

http://s9.postimg.org/uvw9jo54r/2013_08_24_14_53_12.jpg

sądze, że komuś by się tu podobało:whistling:

dodam jeszcze, że 50 metrów dalej jest budynek i pisze na nim Yamaha:decayed:

:hi:

Nie podpuszczaj :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.