Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja moge w tym tygodniu to tylko weekend :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To pisać kto jeszcze chętny :wink: blant, robiles program wkoncu?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

panowie jeśli chcecie tego spota to <cenzura> ugadajcie się konkretnie!!! bo jeśli nadal tak to będziecie organizować to.....

podajcie date, czas i miejsce, a ja umieszcze to w pierwszym poście.

moja propozycja to 27 grudzień 2013, godz 15:00. Jeśli chodzi o miejscówke to proponuje stałe miejsce spotów rybnickich czyli parking małego Tesco przy ul.Kotucza

Jeśli chcecie jakiegoś spota jeszcze przed tym terminem to dajcie znać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
panowie jeśli chcecie tego spota to <cenzura> ugadajcie się konkretnie!!! bo jeśli nadal tak to będziecie organizować to.....

podajcie date, czas i miejsce, a ja umieszcze to w pierwszym poście.

moja propozycja to 27 grudzień 2013, godz 15:00. Jeśli chodzi o miejscówke to proponuje stałe miejsce spotów rybnickich czyli parking małego Tesco przy ul.Kotucza

Jeśli chcecie jakiegoś spota jeszcze przed tym terminem to dajcie znać

jestem ZA :wink:

Opublikowano

Ja też chciałbym Wasze gęby zobaczyć :decayed:

Opublikowano

I tak Wiesiek trzeba zrobić , trzeba bedzie przedzwonić do Roberta bo jakoś umarł na tym forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Robert przeniósł się na mojeakwarium.pl ......:whistling:

Opublikowano
:hi: działajcie też wpadne:wink:
Opublikowano
Robert przeniósł się na mojeakwarium.pl ......:whistling:

Chyba tak, bo się jakoś utopił:whistling:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

:hi: działajcie też wpadne:wink:

Kurde jak przyjedziesz to zgańbisz wszystkich:jerk:

Opublikowano

Dobry,

Takie pytanko jeździcie po Rybolu orientujecie się w sprawie mandatów z monitoringu? Chodzi mi o skrzyżowanie Na Kościuszki jak skręca się na Focusa. Jechałem służbówką i przejechałem dziś na pomarańczowym na skrzyżowanie w sensie skręcałem na focusa i zwolniłem i się zrobiło pomarańczowe podczas wjazdu na sygnalizator. Swoim to to olać ale później u mnie w robocie są dochodzenia dlaczego jeździmy popełniając mandaty ble ble ble...

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9dafa51f4d454.jpg

1807622_rybnik.jpg.html

Opublikowano

Jeszcze nie dostałem żadnego mandatu za skrzyżowania w rybolu :whistling:

Opublikowano

:hi:

nie wiem czy na tamtym muci foty, ale na Raciborskiej bankowo tak:grin:

Opublikowano

ehhh nie wiem co powiedziec :decayed:

Opublikowano

:hi:

Nasz chłop, nie wiem czy jest tu na forum.

Opublikowano
  • Autor

większość projektów Sajmona miażdzy suty:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Opublikowano
większość projektów Sajmona miażdzy suty:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Znasz go Arek ?

Opublikowano
  • Autor

Znasz go Arek ?

znam, od kilku dobrych lat:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.