Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

panowie jak tam przygotowania do świąt?

kurcze nie mam jeszcze choinki macie jakies sprawdzone sklepy z choinkami "żywe"

:)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:

panowie jak tam przygotowania do świąt?

kurcze nie mam jeszcze choinki macie jakies sprawdzone sklepy z choinkami "żywe"

:)

las na paruszowcu:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

DO:bry::hi:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ho ho ho kto się pojawił:naughty:

Opublikowano
DO:bry::hi:

:decayed:

no dzień dobry, dzień dobry :wink:

co tam słychać bo jakoś ostatnio zaginąłeś :decayed:

Opublikowano
DO:bry::hi:

:decayed:

No chyba mi mantel zgore :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

siema panowie, mam takie pytanko, a zarazem prośbe.... wie może ktoś z was czy gdzieś w Rybniku idzie dostać nowy, biały zbiorniczek wyrównawczy (zamiennik)?

sprawdziłem w katalogu Foty ale nie mają na stanie i trzeba ściągać, napewno są w Inter Cars'ie ale może są gdzieś jeszcze do dostania?

a może ktoś z was będzie przejeżdzał jutro bądź w sobote obok Inter Cars'u i mógłby dla mnie kupić taki zbiorniczek? ja w niedziele bym go sobie odebrał i oddał kase:wink:

zbiorniczek może być z tych tańszych (cena około 60-70 zł) firm jak: Autogamma, Thermotec czy Topran. Febi nie musi być bo jest taki sam, a kosztuje 90 zł

Opublikowano
:hi:

siema panowie, mam takie pytanko, a zarazem prośbe.... wie może ktoś z was czy gdzieś w Rybniku idzie dostać nowy, biały zbiorniczek wyrównawczy (zamiennik)?

sprawdziłem w katalogu Foty ale nie mają na stanie i trzeba ściągać, napewno są w Inter Cars'ie ale może są gdzieś jeszcze do dostania?

a może ktoś z was będzie przejeżdzał jutro bądź w sobote obok Inter Cars'u i mógłby dla mnie kupić taki zbiorniczek? ja w niedziele bym go sobie odebrał i oddał kase:wink:

zbiorniczek może być z tych tańszych (cena około 60-70 zł) firm jak: Autogamma, Thermotec czy Topran. Febi nie musi być bo jest taki sam, a kosztuje 90 zł

:hi:

Arku ja w Inter Car's znam zastępce dyrektora i może coś mi opusci z ceny wiec moge ci go kupic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Blant będę zobowiązany:kox:

Opublikowano

:hi:

I koniec pracy zawodowej od jutra :whistling: dziś ostatnia szychta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

welcome emerytura:banan:

gratulacje:kox:

Opublikowano
:hi:

I koniec pracy zawodowej od jutra :whistling: dziś ostatnia szychta :decayed:

moje gratulacje :wink:

Opublikowano
  • Autor

jutro z samego rana wyjazd do Polski, a przed chwilą żoneczka przyniosła mi do domu w ręce kawałki tylnej lampy:facepalm:

Opublikowano

Arek jak dasz rade to daj znac to po coś do Ciebie wpadne :wink: Wiesku gratulacje, mi jeszcze 24 lata zostały :naughty:

Opublikowano
jutro z samego rana wyjazd do Polski, a przed chwilą żoneczka przyniosła mi do domu w ręce kawałki tylnej lampy:facepalm:

to co to narobiła :whistling: ?

Opublikowano
  • Autor
jutro z samego rana wyjazd do Polski, a przed chwilą żoneczka przyniosła mi do domu w ręce kawałki tylnej lampy:facepalm:

to co to narobiła :whistling: ?

cofała i natrafiła na przeszkode:kwasny:

Matek na spota wezme:wink:

Opublikowano

:hi:

Dzięki chłopaki.

Arek masz jakieś alusy na opchnięcie 17 cali ?

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.