Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Pany mam wielką prośbę.Jako że jesteście z Rybnika to znalazłby ktoś chwilkę czasu żeby oblukać to auto?

Audi A5 72900.00 PLN. Rybnik - otoMoto.pl

Ja z Warszawy mam daleko a chciałbym wiedzieć czy w ogóle warto zainteresować się tym autem, a może ktoś z was ma rzut beretem i skoczyłby na 15 min luknąć na autko czy jest warte zachodu bo może się okazać że na zdjęciach wygląda ładnie a w realu nie jest już tak kolorowo :wink: Z góry dziękuje :smiley:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka, chciałbym wam polecić mechanika Lux Car Mechanika Pojazdowa

Gadałem z nim i rabaty dla klubowiczów z miłą chęcią zrobi.. Takze jak ktoś ma kłopoty z autkiem to śmiało go atakować,ceny mega śmieszne bo chłopak dopiero co na dobre rozkręca się z warsztatem. Powoływać się na mnie jak coś.. :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Seves ty żyjesz :naughty:

Siema siema,

Jeszcze żyja :decayed:

:hi: To kaś był ?

siostra przyjechała z córeczką na 2tygodnie i tak jakoś się z nimi dzień w dzień siedziało i nie było na nic czasu :decayed:

:hi:wieczór :wink:

Synki szukam jakiegoś dobrego spawacza na terenie Rybnika i okolic ...potrzebuję zrobić wydech do mojej A4 z kwasówki:decayed: macie może jakiś sprawdzony warsztat ?? prócz Michaela w Żorach :wink:

ja jak miałem coś do zrobienia z wydechem to zawsze jechałem do michela ale do Radlina - z tego co wiem to ta sama firma ale w Radlinie mniej biorą (bo i warszat mają tam skromniejszy) :wink:

Opublikowano

:hi:

No to Seves jesteś po łyskaczach :naughty:

Opublikowano
:hi:

No to Seves jesteś po łyskaczach :naughty:

za***isty dzieciak :kox:

Opublikowano
:hi:

No to Seves jesteś po łyskaczach :naughty:

za***isty dzieciak :kox:

:hi:

To teraz tak nazywają ?:decayed:

Opublikowano

dam pracę / szukam kierowcy

kierowca busa plandeka po de 3,5tkat B

niemiecki by sie dogadac

mile widziane adr i doswiadczenie

CV na @ -> [email protected]

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ludziska znacie w Rybniku lub okolicach jakiś dobry i pewny (ale naprawde pewny) warsztat samochodowy?

chciałbym zrobić rozrząd gdy będę w Polsce i marzyłoby mi się aby to było dobrze zrobione tak abym mógł bez problemu wrócić do DE

Opublikowano
dam pracę / szukam kierowcy

kierowca busa plandeka po de 3,5tkat B

niemiecki by sie dogadac

mile widziane adr i doswiadczenie

CV na @ -> [email protected]

Po Nowym Roku :naughty:

:hi:

ludziska znacie w Rybniku lub okolicach jakiś dobry i pewny (ale naprawde pewny) warsztat samochodowy?

chciałbym zrobić rozrząd gdy będę w Polsce i marzyłoby mi się aby to było dobrze zrobione tak abym mógł bez problemu wrócić do DE

Seves miał dobrego, ponoć :wink:

Eeee sami to zrobimy:whistling:

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Eeee sami to zrobimy:whistling:

gdybym miał więcej czasu na urlopie to moglibyśmy to zrobić....... ale lepiej będzie jak zrobimy jakąś flaszke:naughty:

Opublikowano
Eeee sami to zrobimy:whistling:

gdybym miał więcej czasu na urlopie to moglibyśmy to zrobić....... ale lepiej będzie jak zrobimy jakąś flaszke:naughty:

:hi:

Tam jest potrzebnych trochę specjalnych narzędzi, taki urok V6.:kwasny:

Masz rację lepiej jakąś flaszeczkę zrobić.:whistling:

Opublikowano

Robimy spota w najbliższym terminie?:grin:

Opublikowano

:hi:

Mam do sprzedania jak by ktoś był zainteresowany :naughty:

20131115_150546.jpg

20131115_150624.jpg

Opublikowano
Robimy spota w najbliższym terminie?:grin:

zawsze chetny

Opublikowano

:hi:

Róbcie synki, młoda krew.

Opublikowano

:hi:

jestem zawsze ZA ale znając życie jajco z tego wyjdzie :decayed:

Opublikowano

No to kur.. na pelnej to ma byc :wink: poki pakiet zima nie wpadnie. Mozna sie zgadac na piatek wieczor chocby na mcdrive na kawe na kotucza albo w jakis inny dzien tak co nas bedzie chocby te 5 autek..

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.