Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Robert przeniósł się na mojeakwarium.pl ......:whistling:

Chyba tak, bo się jakoś utopił:whistling:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

:hi: działajcie też wpadne:wink:

Kurde jak przyjedziesz to zgańbisz wszystkich:jerk:

:hi:kurcze chyba nie tą padliną :decayed:

Opublikowano
większość projektów Sajmona miażdzy suty:thumbup1:

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

brak słów

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

ma ktos pożyczyć ściągacze do sprezyn ? PILNE

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Wiesiek ty się lubujesz w elektryce, powiedz mi czy da rade jakoś sprawdzić czujniki cofania PDC czy są sprawne?

Opublikowano

:hi:

Arek napisz pw :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już znalazłem info:wink:

mam do sprzedania gdyby ktoś chciał ori PDC, wiązke, moduł, kamere cofania i jeszcze pare innych dupereli z Mercedesa E-klase W212, wszystko funkiel nówka:whistling:

Opublikowano

:hi: Dzień Doberek

jak to...

.......... 27 grudzień 2013, godz 15:00. .....

będzie aktualne to też wpadnę ...może i rodzinnie :wink:

Dobry,

Takie pytanko jeździcie po Rybolu orientujecie się w sprawie mandatów z monitoringu? Chodzi mi o skrzyżowanie Na Kościuszki jak skręca się na Focusa. Jechałem służbówką i przejechałem dziś na pomarańczowym na skrzyżowanie w sensie skręcałem na focusa i zwolniłem i się zrobiło pomarańczowe podczas wjazdu na sygnalizator. Swoim to to olać ale później u mnie w robocie są dochodzenia dlaczego jeździmy popełniając mandaty ble ble ble...

a to się nie dziw jak takie cuda wyprawiacie :decayed:

Opublikowano
już znalazłem info:wink:

No i co z tego, napisać do mnie możesz :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Gwint założony:naughty: i powiem wam że jestem strasznie zdziwiony w pozytywnym sensie dlatego że mogłem już dawno kupić gwint bo jezdzi sie za***iście jest nie za twardy ani za miękki ,a gwint to SUPERSPORT

Opublikowano

:hi:

No to pięknie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Blant gwint na zime??? mogłeś z tym poczekać do wiosny:wink:

Opublikowano

:hi:

Gwint jest tylko nie wiadomo czy - czy + na zimę :whistling:

Opublikowano
Blant gwint na zime??? mogłeś z tym poczekać do wiosny:wink:

chciałem ale tylnie amory trzymały sie juz tylko na sprężynach :kwasny: i d*pa latała jak chciała wiec wolałem to wymienic ,a tak nawiasem czym przed zimą go najlepiej zakonserwować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Blant, smar miedziany

Opublikowano

Ale co chcesz konserwować ?

Opublikowano
Ale co chcesz konserwować ?

Gwint :decayed:

Blant, smar miedziany

tak myślałem :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

panowie jak tam przygotowania do świąt?

Opublikowano
:hi:

panowie jak tam przygotowania do świąt?

:hi:

Szkoda słów :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.