Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

panowie mam takie pytanko, może ktoś z was spotkał się już z takim problemem....

po wymianie rozrządu w moim B5 zauważyłem, że na komputerze wzrosło średnie spalanie. czy mechanik mógł coś naruszyć przy takiej wymianie? skąd komputer bierze info o spalaniu?

Opublikowano

coś tam mi sie kiedys obiło o uszy ze przy wymianie mógł coś z kątem wtrysku wyregulować ale czy to jest to niewiem , dużo jest na forum o tym :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

DO :bry::hi:

Opublikowano

Witam wszystkich :banan: panowie takie pytanie. Mam w planach kupic felgi ale zastanawiam sie miedzy 18 a 19 model z rs6 lopaty i chcialbym przymierzyc na aucie 19tki w takim modelu moze ma ktos takie u siebie i byl by w stanie umowic sie na mala przymiarke :decayed::decayed: pozdro

Opublikowano
  • Autor

siema:hi:

Robert mógłbym miec sprawe do ciebie?

Opublikowano

:hi:

siema:hi:

Robert mógłbym miec sprawe do ciebie?

Jasne - pisz na PW :wink:

Opublikowano
panowie mam takie pytanko, może ktoś z was spotkał się już z takim problemem....

po wymianie rozrządu w moim B5 zauważyłem, że na komputerze wzrosło średnie spalanie. czy mechanik mógł coś naruszyć przy takiej wymianie? skąd komputer bierze info o spalaniu?

:hi:

Kurcze a mówiłeś że spadło spalanie:kwasny:

Pytanie czy spalanie pozostało na tym samym poziomie i tylko komp inaczej pokazuje, czy również wzrosło.

Tylko źle założony rozrząd, bo to robił.

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek po pierwszej wymianie rozrządu na 100% średnie spalanie na FIS'ie spadło o około 1 litr, ale po tygodniu trzeba było cały rozrząd rozebrać ponownie bo pompa wody ciekła (prawdopodobnie felerna, jest w reklamacji). Po tym drugim złożeniu zauważyłem, że na FIS'ie średnie spalanie wzrosło od tego co było kiedyś o 1-1,5 litra.

Też się zastanawiam czy poprostu tylko FIS mi pokazuje to większe spalanie, a w rzeczywistości pali tak samo? (aktualny bak wyjeżdze i przelicze).

Najbardziej dziwi mnie to, że spalanie chwilowe pokazuje normalnie, a średnie tak wzrosło. Zaobserwowałem, że gdy stoje na światłach spalanie chwilowe pokazuje mi około 5-6 litrów, a średnie spalanie które pokazywało gdy dojechałem do świateł 13 litrów podnosi się w oczach dokładnie co sekunde o 0,1 litra i tak jak długo stoje to może się podnosić nawet do ponad 20 litrów.

Wiecie może skąd FIS bierze info o średnim spalaniu? Jest w bloku silnika jakiś czujnik za to odpowiedzialny?

Wiesiek jeszcze pytanko do ciebie, czy ten Vag-com i kabelek który mam obsługuje robienie logów? Czy jest możliwość jakoś zarejestrować ten program abym mógł korzystać ze wszystkich jego funkcji?

Opublikowano

:hi:

Arek oczywiście że zrobisz logi. Co do programu to zadzwonię do Ciebie.

Niech mi mantel zgore Robert napisoł :whistling:

Z tego co mi wiadomo obliczanie spalania w komputerze jest brane z obrotów silnika, szybkości, czasu otwarcia wtrysków i może jeszcze coś.

Specjalnego czujnika nie ma.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

panowie czy logi w ropniaku i benzynie robi się tak samo?

Opublikowano

:hi:

Arek tak samo tylko różni się to niektórymi grupami poza tym w benzynie tym bardziej bez turbiny nie ma za dużo do logowania

Opublikowano
  • Autor

Robert to może wiesz które grupy powinienem zrobić?

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.