Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boomel

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Na turbinach ciężko żeby auto naprawdę darło mordę Trewor jutro postaram sie nagrać dzwięk mojego wydechu od turbinki pusto aż do końca wszystko na stalowych rurach 45mm i jest pogrom Wiec na pewno się DA tak żęby darło mordę
  2. Panowie potrzebował bym regulator paliwa bo mój przelewa mam 3barowy a chciał bym 4ro. Z jakiego modelu pasuje bądź jakimś numerem ktos zarzuci. Ew ma nówke na sprzedaż. Z góry podziękował
  3. Ja oddałem di chłopaków z Baq garage i profi robota. Robione na aucie więc prawie w całości jest na sztywno sa tylko 2 krotkie kawałki silikonu. Połączenia icka z rurami też na sztywno. Więc według mnie lepiej ale każdy robi jak uważa
  4. Hmmm Turbo hybryda około 1600 zł (ja tyle dałem) Wtryski Bam ok 500 zł Strojenie różnie zależy gdzie co i jak ale 1500 zł musisz liczyć Tip ok 500 zł Dp ok 500 zł FMiC 1500 zł takie mniej więcej ceny
  5. Ja zakupiłem do siebie GSS 341 podobno pasuje idealnie. Jutro będe zmieniał ori z mojego AVJ-a na tą własnie to dam znać jak pasuje
  6. Boomel opublikował(a) temat w 1.8T
    Panowie mam takie pytanie a mianowicie spadło mi podciśnienie na wskaźniku Boost z -0,5 na mniej więcej -0,7-0,8 na wolnych obrotach i przy dodawaniu gazu słychać dzwiek jak wydech z tdika na przelocie.Co może być tego przyczyną? nie dawno założyłem hybrydę k03 i mam nadzieję że to nie ona? dzis sprawdziłem i wszystkie węże i głos jakby dobiegł z obudowy filtra powietrza. Jakieś pomysły cóż to może być?
  7. Panowie jesli mogę dołączyć się do postu. Jest problem z zamontowaniem pompki Walbro gss341 w miejsce seryjnej do AVJa w sedanie? Ma ktos jakiś schemat demontażu pompki? Z góry dzięki bo nie chcę czegoś rozdupcyć
  8. Boomel odpowiedział(a) na viteq temat w Audi A4 B6/B7
    Ja zzamawialem tutaj http://www.tomson.com.pl
  9. Ja mam zrobiona hybryde z k03 i przy max wydajnosci hybrydy wtryski z bama sie kończą i zeby max moc uzyskac musze większe wtryski kupić a myślałem że 380cc w zupełności wystarczą ; )
  10. Boomel odpowiedział(a) na viteq temat w Audi A4 B6/B7
    Podobno wchodzi bez problemu jedt nawet mniejsza trochę od seryjnej. A jak kupisz z zestawem montażowy to jest wszystko. Ake z tego co wiem to podchodza bez problemów
  11. Boomel odpowiedział(a) na viteq temat w Audi A4 B6/B7
    Ja zakupiłem walbro gss341 wydajność 255l/h także myslę za powinno wystarczyć do AVJ-a na koksie ( tak bardziej doświadczeni koledzy z forum i nie tylko gadali więc zdaje się na nich ) bo takową też zamówiłem do siebie
  12. Boomel odpowiedział(a) na viteq temat w Audi A4 B6/B7
    Różnie z tym bywa zależy od kondycji pompki. Moja np. nie dała rady juz i brakowało paliwa
  13. A cenowo jak one wypadaja w stosunku do walbro?
  14. Dziękówa MARCINDLUG A podchodzą one bez przeróbek? Gdzie najlepiej sie zaopatrzyć żeby było pewne źródło?
  15. Panowie szukam bardziej wydajnej pompy paliwa do mojego AVJ-a. Tak żeby bez problemu wyrobila na 380cc. Myslalem o Walbro ale takim zeby byl montowany w baku w seryjnym koszyku. Potrzebuję jakis kontektny numer bądź oznaczenie zeby takowa zakupic. Dzięki z góry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.