Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8T DP , FMIC, TIP , Wtryski+ K03 hybryda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Chciałem sie poradzić was w pewnej kwesti.

Części które wymieniłem w temacie będę miał w następny miesiącu ( jeżeli znajomy znajdzie w PL)

Ja osobiście jestem "lajkiem" w tej sprawie a chciałbym sie dowiedzieć czy te części wymienić teraz a pod koniec wakacji oddać na komputer( dopiero wtedy będę miał okazje bo będę w PL)

Czy jednak sie wstrzymać ??

Opublikowano

DP FMIC i TIP możesz teraz,
turbo i wtryski najlepiej w ten sam czas w którym będziesz robił soft.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za podpowiedz :)

DP FMIC i TIP możesz teraz,

turbo i wtryski najlepiej w ten sam czas w którym będziesz robił soft.

Dopiero skumałem ze ty to ty czyli " gregor10" :)

Duzo odwiedzałem twoja stronkę, wszystko jasne i czytelne jednym słowem SUPER!

Mógł byś mi zdradzić ile by w przybliżeniu wyniosło wymiana turbo+wtryski+komputer? Albo sam komputer?

Opublikowano

Hmmm

Turbo hybryda około 1600 zł (ja tyle dałem)

Wtryski Bam ok 500 zł

Strojenie różnie zależy gdzie co i jak ale 1500 zł musisz liczyć

Tip ok 500 zł

Dp ok 500 zł

FMiC 1500 zł

takie mniej więcej ceny

Opublikowano
  • Autor

Hmmm

Turbo hybryda około 1600 zł (ja tyle dałem)

Wtryski Bam ok 500 zł

Strojenie różnie zależy gdzie co i jak ale 1500 zł musisz liczyć

Tip ok 500 zł

Dp ok 500 zł

FMiC 1500 zł

takie mniej więcej ceny

Turbo będę szukał jakieś regerenowane jak znajdę dobre zródło, a za FMIC aż 1500?? Ja jak tak narazie sie rozglądałam to max1000, może jakieś gowna to były?

Narazie ciagle czytam i sie dowiaduje nie sztuka kupic "szit" hee

Opublikowano

1000 to CI wyjdzie jak sobie zrobisz samemu pewnie nawet taniej bo koszty elementów jakieś 600-700 zł ale jak komuś oddasz do zrobienia to trzeba troszkę dołożyć.

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie sam będę zakładał powkur. Sie trochę powyzywam, powiem ze to gówno nie auto ze to sprzedaje w piz. I końcu złoże i będę jeździł szczęśliwy ze sam to zrobiłem :)

Opublikowano

Też tak mam...FMIC-a kupiłem w fmic.pl. Rzeźby było co nie miara, najgorsze było spasowanie zderzaka jak dla mnie - samemu podnieść i złapać śrubą zachowując odległości od reflektorów...Ale na końcu satysfakcja jest.

Opublikowano

Ja oddałem di chłopaków z Baq garage i profi robota. Robione na aucie więc prawie w całości jest na sztywno sa tylko 2 krotkie kawałki silikonu. Połączenia icka z rurami też na sztywno. Więc według mnie lepiej ;) ale każdy robi jak uważa

Opublikowano

jedz gdzies gdzie ogarnac Ci wszystko za jednym zamachem. Oddajesz auto i ma byc zrobione tak i tak. Zaczniesz grzebac sam to sie zjeba za zjeba pokaze i tylko będziesz w plecy. Nie warto oszczedzac paru groszy. A tipy spawane p&p przez "fachowców" to jest mit - jak spawac to na aucie.

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano
  • Autor

Ja oddałem di chłopaków z Baq garage i profi robota. Robione na aucie więc prawie w całości jest na sztywno sa tylko 2 krotkie kawałki silikonu. Połączenia icka z rurami też na sztywno. Więc według mnie lepiej ;) ale każdy robi jak uważa

No ja chciałem kupic taki zestaw, http://www.ebay.com/itm/Brand-New-Audi-A4-1-8T-Turbo-B6-Quattro-2002-2006-Front-Mount-Intercooler-Kit/171375280202?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D30002%26meid%3D1d1b82be84254653b0e1fc696c3f33f7%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D201103786192&rt=nc&tfrom=201103786192&tpos=unknow&ttype=price&talgo=origal

Opublikowano

Tak na marginesie jak się dobrze dopasuje IC i rurki to nie trzeba w ogóle podcinać zderzaka. Ten zestaw co pokazałeś, jakoś nie widzę go na aucie, inne z ebay są tak zrobione że trzeba zderzak ciąć i to sporo. Także szukaj dalej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A co do TIPa ma znaczenie czy bd silikonowy czy z kwasówki lub innego metalu?

Opublikowano
  • Autor

W Ameryce popularne sa silikonowe z tego co zauważyłem

Opublikowano

jedz gdzies gdzie ogarnac Ci wszystko za jednym zamachem. Oddajesz auto i ma byc zrobione tak i tak. Zaczniesz grzebac sam to sie zjeba za zjeba pokaze i tylko będziesz w plecy. Nie warto oszczedzac paru groszy. A tipy spawane p&p przez "fachowców" to jest mit - jak spawac to na aucie.

tak jak wspominałem :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Da się wsadzić turbo t4 z volva do audi 1.8t??

Pytam bo stałem się posiadaczem takiego, mam je w v40 które oddam na złom,

a turbo wygląda bardzo ciekawie jeszcze,

i ciekawi mnie czy da się z niego wyciągnąć więcej niż 200km

V40 niby miało 220ps, fakt ze moje audi nie miało żadnego polotu z nim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.