Treść opublikowana przez Boomel
-
A4 B6 2.7 Biturbo budowa wydechu 3"
Na turbinach ciężko żeby auto naprawdę darło mordę Trewor jutro postaram sie nagrać dzwięk mojego wydechu od turbinki pusto aż do końca wszystko na stalowych rurach 45mm i jest pogrom Wiec na pewno się DA tak żęby darło mordę
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie potrzebował bym regulator paliwa bo mój przelewa mam 3barowy a chciał bym 4ro. Z jakiego modelu pasuje bądź jakimś numerem ktos zarzuci. Ew ma nówke na sprzedaż. Z góry podziękował
-
A4 B6 1.8T DP , FMIC, TIP , Wtryski+ K03 hybryda
Ja oddałem di chłopaków z Baq garage i profi robota. Robione na aucie więc prawie w całości jest na sztywno sa tylko 2 krotkie kawałki silikonu. Połączenia icka z rurami też na sztywno. Więc według mnie lepiej ale każdy robi jak uważa
-
A4 B6 1.8T DP , FMIC, TIP , Wtryski+ K03 hybryda
Hmmm Turbo hybryda około 1600 zł (ja tyle dałem) Wtryski Bam ok 500 zł Strojenie różnie zależy gdzie co i jak ale 1500 zł musisz liczyć Tip ok 500 zł Dp ok 500 zł FMiC 1500 zł takie mniej więcej ceny
-
Pompa Walbro 255
Ja zakupiłem do siebie GSS 341 podobno pasuje idealnie. Jutro będe zmieniał ori z mojego AVJ-a na tą własnie to dam znać jak pasuje
-
Spadek pociśnienia?
Panowie mam takie pytanie a mianowicie spadło mi podciśnienie na wskaźniku Boost z -0,5 na mniej więcej -0,7-0,8 na wolnych obrotach i przy dodawaniu gazu słychać dzwiek jak wydech z tdika na przelocie.Co może być tego przyczyną? nie dawno założyłem hybrydę k03 i mam nadzieję że to nie ona? dzis sprawdziłem i wszystkie węże i głos jakby dobiegł z obudowy filtra powietrza. Jakieś pomysły cóż to może być?
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
Panowie jesli mogę dołączyć się do postu. Jest problem z zamontowaniem pompki Walbro gss341 w miejsce seryjnej do AVJa w sedanie? Ma ktos jakiś schemat demontażu pompki? Z góry dzięki bo nie chcę czegoś rozdupcyć
-
pompa paliwa 1.8T AVJ
Ja zzamawialem tutaj http://www.tomson.com.pl
-
Witam mam pytanie bo chce zrobic podobne mody ..a4 b6 1.8 T AVJ
Ja mam zrobiona hybryde z k03 i przy max wydajnosci hybrydy wtryski z bama sie kończą i zeby max moc uzyskac musze większe wtryski kupić a myślałem że 380cc w zupełności wystarczą ; )
-
pompa paliwa 1.8T AVJ
Podobno wchodzi bez problemu jedt nawet mniejsza trochę od seryjnej. A jak kupisz z zestawem montażowy to jest wszystko. Ake z tego co wiem to podchodza bez problemów
-
pompa paliwa 1.8T AVJ
Ja zakupiłem walbro gss341 wydajność 255l/h także myslę za powinno wystarczyć do AVJ-a na koksie ( tak bardziej doświadczeni koledzy z forum i nie tylko gadali więc zdaje się na nich ) bo takową też zamówiłem do siebie
-
pompa paliwa 1.8T AVJ
Różnie z tym bywa zależy od kondycji pompki. Moja np. nie dała rady juz i brakowało paliwa
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A cenowo jak one wypadaja w stosunku do walbro?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dziękówa MARCINDLUG A podchodzą one bez przeróbek? Gdzie najlepiej sie zaopatrzyć żeby było pewne źródło?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie szukam bardziej wydajnej pompy paliwa do mojego AVJ-a. Tak żeby bez problemu wyrobila na 380cc. Myslalem o Walbro ale takim zeby byl montowany w baku w seryjnym koszyku. Potrzebuję jakis kontektny numer bądź oznaczenie zeby takowa zakupic. Dzięki z góry
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Szczególnie z tyłu to tragedia a dostep strasznie ograniczony. Paznokcie idzie ladnie poobijać
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Trewor od dłuższego czasu śledzę mody w twojej trumnie nie na tym forum i zawsze myślałem o tym "o k***a piękne te auto" naprawde super projekt.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzięki za info no ładny wynik, liczę na podobny u siebie. Mojego beda stroić chłopaki z Digitun. Także zobaczymy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jaka moca Ty dysponujes na ori pompce i na jakich gratach?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To ile max mmzna z niej wyciągnąć? ; D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie czy ori pompa paliwa ogarnie moc ok 250 Km na k03rs w 1.8t AVJ??
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Wiedziałem że tutaj już fotki też będą Jak podjadę to zrobimy przymiarkę na moim fajne te koło. No i wkońcu dorwane po długim czasie szukania co
-
Zmaiana z Symphony 2 na rns-d
Witam mam takie pytanie. Niedawno nabylem rnd d wczesniej posiadalem symphony 2 i mam problem z podlaczeniem. Po podlaczeniu wszystkich wtyczek do rnsa zostaje zostaje 1 wolna czerwona wtyczka. Slyszalem ze do podlacenia potrzebny jest emulator czy cos takiego. Prosze o pomoc bo jestem kompletnym laikiem w tych sprawach. Z gory widziana kazda pomoc.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam wszystkich panowie takie pytanie. Mam w planach kupic felgi ale zastanawiam sie miedzy 18 a 19 model z rs6 lopaty i chcialbym przymierzyc na aucie 19tki w takim modelu moze ma ktos takie u siebie i byl by w stanie umowic sie na mala przymiarke :decayed: pozdro
-
Kontrolka EPC
Dzieki za stronke przyda sie. A co do blędów to co może być najprawdopodobniej przyczyna tego błędu. Czy jest to mozliwe ze przez to ze mam pękniętą merchewke z bagnetu łapie jakieś lewe powietrze albo waż jakis jest pękniety gdzieś z podciśnienia jest to mój pierwsy silnik z turbo zz którym mam do czynienia wiec proszę o pomoc chyba że zna ktoś jakiegoś dobrego mechanika w oklicach rybnika który potrafił by to zlokalizować z góry dziękówa :banan: