Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

na allegro jest pełno takich węży więc wcale nie tak ciężko jest je dostać:whistling:

panowie pytanie, miał ktoś z was lub jacyś wasi znajomi mieli do czynienia z napędem 4motion?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to masz przod na stale tyl dolanczany elektronicznie gdy jest taka potrzeba

przez sprzeglo haldex

Opublikowano

bry :hi:

Nie wiedziałem że haldex tył włącza elektronicznie :shock3: myślałem że po proostu jak się przód zaczyna ślizgać to mechanicznie tył się jakoś dołącza:decayed:

Ale Krzysiek Arkowi pewnie nie chodziło o to jak to działa bo to wszyscy wiedzą że 4motion to nie jest stałe 4x4 tylko czy któs tym jeździł hehe jakie są wady zalety i czy się nie sypie :wink:

zaleta pewnie taka że mniej pali :decayed:

Opublikowano
Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

na allegro jest pełno takich węży więc wcale nie tak ciężko jest je dostać:whistling:

Tak, tak właśnie na allegro poluje od dłuższego czasu i jest tam kilka węży ale z tego co zaglądałem pod auto to widziałem takie"zgrubienie" na tym wężu, a żaden z oferowanych na allegro tego nie ma ;/

Opublikowano

:hi:

Witam po długiej przerwie. Mam kłopot, pękł mi(a właściwie Ojcu) wąż idący z pompy wspomagania do przekładni. I tu pojawia sie problem bo ciężko dostać gdzieś używke (obdzwonione szroty w okolicy) a w ASO chcą ponad 800zł. Macie jakiś pomysł gdzie jeszcze moge szukać? ew czy nie orientuje się ktoś czy taki wąż można gdzieś po prostu dorobić?

A4 b5 1.8 ADR

Gdzieś miałem takie węże z 1.6 [ANA] , nie wiem czy by pasowały , jutro jak nie zapomnę to zobaczę czy jeszcze są :wink:

Jak co to oddam za dobrego bronka :wink:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Wg mnie powinien pasić , inne były m.in. w ON i V6 :wink:

Opublikowano

oooOo! To byłbym wdzięczny fest! W takim razie czekam na info;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
to masz przod na stale tyl dolanczany elektronicznie gdy jest taka potrzeba

przez sprzeglo haldex

to ja wszystko wiem, chodzi mi bardziej o eksloatacje :wink:

Nie wiedziałem że haldex tył włącza elektronicznie :shock3: myślałem że po proostu jak się przód zaczyna ślizgać to mechanicznie tył się jakoś dołącza:decayed:

elektronicznie:wink:

to pare moich zdjęć jakby kogoś interesowała budowa

IMG_8809.jpg

IMG_8811.jpg

IMG_8813.jpg

Ale Krzysiek Arkowi pewnie nie chodziło o to jak to działa bo to wszyscy wiedzą że 4motion to nie jest stałe 4x4 tylko czy któs tym jeździł hehe jakie są wady zalety i czy się nie sypie :wink:

zaleta pewnie taka że mniej pali :decayed:

i otóż to, dokładnie o to mi chodzi.

Opublikowano

:hi:

oooOo! To byłbym wdzięczny fest! W takim razie czekam na info;)

Mam te węże , leżały kilka lat w garażu więc nie wiem jak długo posłużą ( w jakim są dokładnie stanie , tak na szybko tylko sprawdziłem czy są ) , jak co to napisz na PW mi nr. kom. to podeśle ci MMSa ze zdjęciem, bo nie chce mi się już wrzucać tego na jakąś stronkę ( zayebany jestem i zara idę spać )

Opublikowano

Poszło PW z nr telefonu, wielkie dzięki!

Opublikowano
Poszło PW z nr telefonu, wielkie dzięki!

poszedł MMS :wink:

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

WRESZCIE URLOP :banan::dance2::dance:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

wreszcie weekend:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pozdo z Łeby :wink: 11 h jazdy ale bylo warto! Urlop czas zaczac :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.