Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Matek gdzie u nas na a4 sie udziela Adrenalh? Czy jak się nazywa :tongue: bo nie wiem jaki ma nick :doh:

Opublikowano
600

a on to ma z hamownią ?

---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

gdzie dobrze szyby przyciemniają ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

gdzie dobrze szyby przyciemniają ? :whistling:

maxfol

Opublikowano

Ok dzięki panowie :)

Opublikowano

http://a4-klub.pl/members/anderllh-53864/

jestem zasypany spamem wiadomości na jego temat:wink: za taką reklame musi być rabat hehe

Jakby ktoś był zdecydowany to mówić śmiało, to sie jakoś zgadamy i podjedziemy razem. Tak blant, ma hamownie

Wróciłem z Jastrzebia, ogladalismy dla fathra Ibize 2006 rok. Kurva, napalił sie jak szczerbaty na suchary a fura d*py nie urywa :facepalm:

Może jakiś szybki spocik dzis lub jutro wieczorem? MC czy cóś :whistling:

Opublikowano

:hi:

Pany muszę kupić simmering o nr. OEM. 018 409 399 B, uszczelniacz wału napędowego, czy ktoś się orientuje czy dostane takie coś poza ASO(79zł):kwasny:

Opublikowano
600

a on to ma z hamownią ?

Dokładnie bierze 600pln ale hamowni podwoziowej nie posiada.. Wykres jest ale autko hamuje w tracie jazdy (ważenie auta i potem pomiar w ruchu specjalnym urządzeniem - nazywa się to chyba dyno).

Wiadomo co maha to maha ale ja brata namawiam na soft u niego głównie ze względu na cenę no i przede wszystkim na to że program dopasowuje do auta i daje wykres który zawsze bardzo dużo mówi o programie (dużo sie nasłuchałem o programach do których inni fachowcy dają certyfikaty pisane w wordzie:facepalm: a nad czymś takim nie polecam się nawet za 100pln zastanawiać)

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Pany muszę kupić simmering o nr. OEM. 018 409 399 B, uszczelniacz wału napędowego, czy ktoś się orientuje czy dostane takie coś poza ASO(79zł):kwasny:

prawdopodobnie na ul. Zebrzydowickiej w Skodzie

Opublikowano

:hi:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
600

a on to ma z hamownią ?

Dokładnie bierze 600pln ale hamowni podwoziowej nie posiada.. Wykres jest ale autko hamuje w tracie jazdy (ważenie auta i potem pomiar w ruchu specjalnym urządzeniem - nazywa się to chyba dyno).

Wiadomo co maha to maha ale ja brata namawiam na soft u niego głównie ze względu na cenę no i przede wszystkim na to że program dopasowuje do auta i daje wykres który zawsze bardzo dużo mówi o programie (dużo sie nasłuchałem o programach do których inni fachowcy dają certyfikaty pisane w wordzie:facepalm: a nad czymś takim nie polecam się nawet za 100pln zastanawiać)

chyba sie zdecyduje ale musze przemyslec :]

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

a spocik jak najbardziej jak cos to piszcie na tel :) (608325580):decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

Opublikowano
:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

Opublikowano

:hi:

:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

u mnie niestety nie da się już podobno nic wymodzić:kwasny: ale tak jak pisałem mój brat jest chętny i myśli o tym intensywnie :decayed: i chyba się zdecyduje:wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

no i B5 sprzedana

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

:hi:

no i B5 sprzedana

Co teraz ?

B8 , C7 ? :naughty:

Opublikowano
:hi:

to myślcie i zastanawiajcie się szybciej nad tym programem bo słyszałem że Grzesiek to na serio w porządku gość i myślę że przy jakimś "grupowym" chipowaniu udałoby się jeszcze troszkę zbić z ceny:wink:

a ty też jestes chetny ?

To co, po 10 atakujemy? Ja mam jutro na 5 wiec po 13 bede w domu. Jak ktos ma ochote to moze ze mną podjechac, to ogarniemy temat czy w tyle osób jakąś zniżke dostaniemy

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
:hi:

no i B5 sprzedana

Co teraz ?

B8 , C7 ? :naughty:

Robert mnie tam "wyścig szczurów" nie interesuje, nawet nie wiem czy wogóle będzie Audi....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.