Treść opublikowana przez bugi23
-
Siłownia
38 cm w bicku, wiem wiem mało mięsa ale wszystko z czasem Wysłane z mojego LG-D855
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Polecam " No Escape" Film od początku do końca trzyma w napięciu. http://m.filmweb.pl/film/No+Escape-2015-722202 sprzedam a4 b6 3.0
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Będzie ciekawie i ta grafika, powiem że robi wrażenie
-
Wspólne granie online PS4
PW poszło Wysłane z mojego LG-D855
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A ja polecam: "Czy naprawdę wierzysz?" http://www.filmweb.pl/film/Czy+naprawd%C4%99+wierzysz-2015-732428
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie wiem że nie ten dział, ale mam do sprzedania fajny headset: Sony Wireless Stereo Headset 7.1 działa z PS3 i PS4, link do ogłoszenia na PW. Wysłane z mojego LG-D855
-
Wspólne granie online PS4
Panowie wiem że nie ten dział, ale mam do sprzedania fajny headset: Sony Wireless Stereo Headset 7.1 działa z PS3 i PS4, link do ogłoszenia na PW. Wysłane z mojego LG-D855
-
Siłownia
Dokładnie, jak kolega wyżej
-
System operacyjny Android
Jak na razie wszystko ok, telefon niebrandowany żadnym softem, oprogramowanie "CloudyG3 2,5 wszystko chodzi elegancko
-
System operacyjny Android
A więc LG G3 już u mnie, zobaczymy jak będzie się sprawował.
-
System operacyjny Android
Witam, takie pytanie, co kupić do 1000zł: myślę nad Huawei P8 lite, Sony Xperia M4 Aqua - nowe, LG G3 używany, lub coś innego co polecacie, ale max 1000zł nic więcej, ewentualnie mniej
-
Sezon Rowerowy 2016
Dzięki za wszelkie info ( już sprawdzone ) ale niestety rowerów brak.
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie takie pytanie, ktoś się orientuje czy jest na śląsku jakiś sklep gdzie można zobaczyć, kupić rowery "Kands" bo szukam i nic nie ma. Tylko aukcje na alledrogo, ale wiadomo lepiej na rowerku się przewieść i przymierzyć.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fajny film, polecam. "W dobrej wierze" http://www.filmweb.pl/film/W+dobrej+wierze-2014-687198
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Gra już ktoś w "Project Cars" jak wrażenia?
-
Wspólne granie online PS4
Konsola PS4 id: bugii23
-
ps4 - fifa 15
Ja też pykam od czasu do czasu nick: bugii23
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- Strefa Śmiechu
Masakra Wysłane z mojego LG-D620- W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja dzisiaj zaopatrzyłem się w Driveclub, gierka ok, ale czekam na Project Cars, i Śródziemie Cień Mordoru i powiem gra jak dla mnie mega, jak ktoś lubi klimaty władcy pierścieni to polecam, ale się zdziwiłem jak podczas gry z pada zaczeły wydobywać sie dźwięki i w taki sposób dowiedziałem się że w padzie jest głośniczek Wysłane z mojego LG-D620- W co kto gra (X360 & PS3) ?
PABLO i jak wrażenia po RE HD bo nie wiem czy brać czy nie, ale chyba się skusze bo fajnie będzie sobie przypomnieć stare czasy.- W co kto gra (X360 & PS3) ?
To ja dodam taki zwiastun, już nie mogę się doczekać https://www.youtube.com/watch?v=NZTMFxNw1vw&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534- Siłownia
Smutna wiadomość Nie żyje Greg Plitt http://afterparty.pl/newsy_artykul,21573.html- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja pamiętam , pierw w SS był dział poświęcony konsolom kilka stron, a później wyszło NEO, ech to były czasy Wysłane z mojego LG-D620- Strefa Śmiechu
Koniec aukcji - Strefa Śmiechu