tsarus

Reputacja

1. tsarus

Zalane Audi

dzięki za pomoc wezme się za to w weekend
  2. tsarus

Zalane Audi

A dam sobie rade potem to poskładać bo prawde mowiąc jestem trochę laikiem w sprawie mechaniki samochodowej itp.
  3. tsarus

Zalane Audi

Witam chciałem się dowiedzieć czy dalibyście mi jakąś radę jak najlepiej wysuszyć podłogę tylko chodzi o wysuszenie od dołu(środka) bo ugólnie jest już sucho tylko w jednym miejscu troszkę wychodzi wilgoć. Czy dam sobię rade sam zdjąć tą tapicerke na podłodze i czy ciężko ją potem założyć. Bo chcę ją zdjąć i wysuszyć tą gąbkę pod tapicerka. Ma ktoś może takie doświadczenia z miłą chęcią posłucham jak sobie z nimi poradziliście. Pozdrawiam
  4. tsarus

[B6 ALZ] Kontrolka EPC

Witam dzisiaj miałem dziwną sytuacje zapaliła mi się kontrolka EPC i auto samo zaczęło falować obrotami od 1000-1200 obrotów, a kiedy ja chciałem dodać gazu nie było prawie reakcji. Zgasiłem auto przy ponownym odpalaniu usłyszałem dziwny zgrzyt ale autko już dobrze chodziło i kontrolka zgasła. Miał ktoś może taki problem?
  5. Jest może ktoś ogarnięty w B6 i ogólnie z mechanika kto by mógł pomóc oglądnąć autko w Wodzisławiu a dokładnie B6 1.8 T 2001r, oczywiście nie za darmo jakoś się dogadamy?
  6. a jak spalanie można spokojnie zejść na 6 l/100km i czy w zimie i w ogóle na zimnym silniku dużo więcej pali? Dla mnie to ważne mam codziennie dojazd do pracy 15 km w jedną stronę więc nie wiem czy się silnik nagrzeje odpowiednio.
  7. Witam jestem na kupnie A4 B6, na razie rozglądałem się tylko nad 1,8 t w benzynie ale akurat mam okazje kupić w miarę pewne auto tylko z silnikiem diesla 1.9 130 ps. Mógłby ktoś napisać jakie najdroższe naprawy mogą mnie czekać jeśli pójdę w diesla (nie znam się na tym ale słyszałem o pompo-wtryskiwaczach, turbinie i dwumasie) i jakie spalanie przy normalnej jeździe uzyskujecie? Pozdrawiam i z góry dziękuję
  8. Witam wszystkim. Mam na imię Arek i jestem z Brzeszcz (tj. małopolska okolice Oświęcimia). Zarejestrowałem się na waszym forum ponieważ jestem w trakcie kupna samochodu i będzie nim prawdopodobnie Audi A4 B6 . Myślę, że jak już kupię auto pochwalę się nim i będę mógł zostać pełnoprawnym członkiem klubu ;].