Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ B5 AFN ] Laleczka w avancie, gwinty xenony [ Samer Edyszyn ! ]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Długo się zbierałem na pokazanie auta, troszkę poprawiłem i chyba można pokazać :). Audi kupiłem mega okazyjnie jak się okazało z błahą awarią :) no cóż heh :D.

A4 b5 Avant Automat 110 PS AFN

1998 rok

2xel szyby,lustra

tempomat

4x airy

wspomniany automat

Climatron

Audio nokii

komplet 5 kluczyków ( 2 scyzory 2 zwykłe + serwis )

ABS

Reflektory H1+H1+H7

Sporych planów nie mam, bo auto musi mi służyć do jazdy do pracy gdyż jestem foterem ślubnym a teren nie zawsze jest gładki jak stół.

Do tej pory zrobiłem po części zawieszenie, łożyska, przeguby oleje, czeka mnie jeszcze wizyta w ASO i wymianka w skrzyni bo nie pracuje tak jak powinna.

Co chcę zrobić..

Skóry

17" ( są ale bedą inne mercedes porsze czy cuś ) :)

Kierunki US ( Są - po mojemu ) :)

Lampy z tyłu całe czerwone ( Są )

Gwint ( jest )

Lakierowanie całego auta zimą :)

Przeróbka przednich reflektorów na bixenon, soczewki mam ino czasu nie ma na rzeźby.

Wymiana oświetlenia we wnętrzu na ledy

Przerobienie halogenów na dzienne + zarówki ledowe

Podświetlić kratki nawiewów

Klapa USA

Licznik USA z fis;em

Coś jeszcze zapomniałem na bank.. dopisze :)

Zdjęć mam w sumie garstkę bo jak to fotograf nie ma czasu po robić.

Zaraz po zakupie, jakośc nie powala wiem :D

UBPlanet-1375368162-U16821.jpg

A to klateczka z obecnego stanu, robiona wczoraj Niebawem ustawiam sie ze znajomym Golfem na zdjęcia więc bedzie więcej. Pisać :)

UBPlanet-1375368214-U16821.jpg

Opublikowano

Fajne autko ;)

pozdro

Opublikowano

Może więcej zdjęć wrzuć

Opublikowano

wrocław szaleje, na tej focie jakby kółka się rozjechały

Opublikowano

Sie troszku fota zdeformowala :)) Fajna , ale fotek wiecej wrzucaj :)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Siema. Dawno mnie nie było no ale roboty sporo. Project golf mk1 sie robi i jakoś tak Audi zatrzymało się do minionego weekendu gdzie w końcu wrzuciłem gwincior, soczewy i x8000. Pozostaje mi jeszcze zrobienie kół ktore mam zamiar przygotowywać w najbliższy weekend do lakierowania no i przedni zderzak który został pięknej pewnej nocy potraktowany przez jakiegoś idiote .. ;/ brak słow. Cóż jak widać Lalka edycji zimowej, ledwo co udało się wjechać w ten ciekawy tunel przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu no ale udało sie.

Szybka fota bo przelotem wpadłem na pomysł, niebawem duzo duzo więcej bo wybieramy sie na rothenburg, ktoś z Wrocławia albo okolic startuje ? :)

UBPlanet-1392159636-U16821.jpg

Opublikowano
Siema. Dawno mnie nie było no ale roboty sporo. Project golf mk1 sie robi i jakoś tak Audi zatrzymało się do minionego weekendu gdzie w końcu wrzuciłem gwincior, soczewy i x8000. Pozostaje mi jeszcze zrobienie kół ktore mam zamiar przygotowywać w najbliższy weekend do lakierowania no i przedni zderzak który został pięknej pewnej nocy potraktowany przez jakiegoś idiote .. ;/ brak słow. Cóż jak widać Lalka edycji zimowej, ledwo co udało się wjechać w ten ciekawy tunel przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu no ale udało sie.

Szybka fota bo przelotem wpadłem na pomysł, niebawem duzo duzo więcej bo wybieramy sie na rothenburg, ktoś z Wrocławia albo okolic startuje ? :)

http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1392159636-U16821.jpg

A w tym roku Rothenburg jeszcze się odbędzie?W tamtym roku byłem z ekipą i podobno było to Last Edition.

Opublikowano

wszystko fajnie ale po co 8000K... :facepalm: 6000K to juz duzo

Opublikowano

fajna laleczka :wink:

Opublikowano
  • Autor
Siema. Dawno mnie nie było no ale roboty sporo. Project golf mk1 sie robi i jakoś tak Audi zatrzymało się do minionego weekendu gdzie w końcu wrzuciłem gwincior, soczewy i x8000. Pozostaje mi jeszcze zrobienie kół ktore mam zamiar przygotowywać w najbliższy weekend do lakierowania no i przedni zderzak który został pięknej pewnej nocy potraktowany przez jakiegoś idiote .. ;/ brak słow. Cóż jak widać Lalka edycji zimowej, ledwo co udało się wjechać w ten ciekawy tunel przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu no ale udało sie.

Szybka fota bo przelotem wpadłem na pomysł, niebawem duzo duzo więcej bo wybieramy sie na rothenburg, ktoś z Wrocławia albo okolic startuje ? :)

http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1392159636-U16821.jpg

A w tym roku Rothenburg jeszcze się odbędzie?W tamtym roku byłem z ekipą i podobno było to Last Edition.

No z tego co widzę na fb, oraz na forum golfa no to wygląda na to, ze tak. Ponoć ktoś inny organizuje :)

@pioteros a jakoś tak wyszło ;) chyba kwestia indywidualna kto co lubi :)

@piterA4 - dzięki dzięki.

To jeszcze jedno foto z wczoraj :)

UBPlanet-1392244887-U16821.jpg

A tutaj foto zaraz po wrzuceniu gwintu :) niestety z podwórka nie mogłem wyjechać no ni trzeba było w góre pojechać ;D

UBPlanet-1392245087-U16821.jpg

Opublikowano

męska felga jakaś na sezon bedzie ?

8k w swiatłach to porazka, no lae jak stwiasz na wygląd pomijająć użytecznosć to ok, nic na tej barwie nie widać jak Ci z naprzeciwka w deszcz ktos zaświeci, jedziesz na ślepo:whistling:

Opublikowano

...

A to klateczka z obecnego stanu, robiona wczoraj Niebawem ustawiam sie ze znajomym Golfem na zdjęcia więc bedzie więcej. Pisać :)

http://ubplanet.pl/uploads/images/UBPlanet-1375368214-U16821.jpg

Mega klimatyczna fotka:kox:

Opublikowano
  • Autor

W week zrobiłem małą przymiarke koła, osobiście jaram się i nie moge sie doczekać aż polakieruje i wrzucę na lalke :banan::banan:

Ori A3 17" 6j. Zastanawiam się nad oponą jaka wrzucić .. 185/35 ? Być może trzeba będzie zastosowac równiez jakiś dystans no ale ogarniemy to jak wrzuce koła na auto :)

UBPlanet-1392671605-U16821.jpg

Opublikowano

jak dasz taki profil opony to auto siadzie na bebechach, by efekt był taki jak być powinien na prawilnej 18tce, dla 17 cali fabryka przewiduje rozmiar opony 225/45, a ty chcesz dać 185/35, to srednica koła zmniejszy Ci sie o 2cm co da przekłamanie prawie 10km/h juz przy 60km na liczniku, ponad 13% przekłamanie

Online Wheel and Tyre Fitment Calculator. Offset, Tyre Stretch and Speedo Error | Will They Fit

żeby to sie poruszało będziesz musiał mieć szczeline miedzy kołem a błotnikiem, bo jak posadzisz to siądzie na wachaczach:grin:

a z 18/40 dla porównania to już masz 13,5%

wheelimage.php?tyrediameter=637.2&tyrewidth=225&tyrecirc=2001.82283658&wheelwidth=190.5&wheeldia=457.2&offset=40&poke=55.25&inset=135.25&aspect=40&tyrediameter2=561.3&tyrewidth2=185&tyrecirc2=1763.37595444&wheelwidth2=190.5&wheeldia2=431.8&offset2=40&poke2=55.25&inset2=135.25&aspect2=35

Opublikowano
  • Autor

W zasadzie to już na takim setupie jaki mam teraz zimowym zdarza sie, że przejade wahaczem po glebie, a jak widac przód chowa mi sie w nadkola, chociaż bardziej niebezpieczna jest miska od skrzyni która jest prawie na tym samym poziomie ;D. No cóż w takim bądź razie szukam opony odpowiedniej. Ty tutaj wyliczyłes na 7,5j, Ja mam te 6j i wątpie ze założe 225 na to , a ja założe to bedzie balun .. 205/40 ?

Opublikowano

Jakiej byś opony nie założył to i tak na tej feldze będzie kicha. Felga 6j jest zdecydowanie za wąska jak nie chcesz żeby licznik oszukiwał to załóż 205/50 ale to będzie straszny balon. Żeby jakoś to wyglądało to felga musi mieć chociaż 7,5j ja na Twoim miejscu poszukałbym innej felgi bo do sezonu jeszcze trochu czasu jest. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Coś po radzimy zobaczymy :) Koła zostają te bo taka była opcja, wrzuce 195/40. po za tym i tak muszę w czerwcu pójść w górę z autem także dramatu nie bedzie ;)

Opublikowano

195/40 bedzie wygladało wrecz komicznie... szybko je zmienisz ;)

Opublikowano

Nie tędy droga co do wizualnej gleby

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały up.

W końcu przyszedł czas na malowanie kól, oklejanie kierunków i doprowadzenie lalki do samer edyszin. Co prawda musze jeszcze kupic przed zderzak no ale to nie problem i niebawem będzie :) Dziś na auto wrzuciłem koła, w sobote były malowane. Lakierek z Golfa mk1 tyle ze w pól macie, dekle również lakier z mk1.

IMG_1700.jpg

IMG_1773.jpg

IMG_1785.jpg

IMG_1787.jpg

IMG_1801.jpg

IMG_1802.jpg

IMG_1806.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.