Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na razie lecę do pracy jeszcze ;)

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za spota :thumbup1: fajnie było znowu pogadać tak jak kiedyś :wink:

Opublikowano

Ja również dzięki za pogawędki :)

Opublikowano

i ja dzięki :hi:

no i Arek super że wpadłeś bo serio dobrych kilka lat Cię nie widziałem :kwasny:

PS

Dla młodego który wywołał temat, tak to jest właśnie ze spotami dziś - próbujemy próbujemy próbujemy i było nas 5 :decayed: z tego Arek z Niemiec przyjechał a mój brat z UK i dlatego nie ma sensu się co tydzień spotykać :grin:

Opublikowano

No i Seves my przyjechaliśmy aż z Nowin, a Mati z końca Rybnika :D

Opublikowano
  • Autor

no i Arek super że wpadłeś bo serio dobrych kilka lat Cię nie widziałem :kwasny:

Seves zaledwie na kilku spotach nie byłem :decayed:

Opublikowano

No i Seves my przyjechaliśmy aż z Nowin, a Mati z końca Rybnika :D

:grin:

no i Arek super że wpadłeś bo serio dobrych kilka lat Cię nie widziałem :kwasny:

Seves zaledwie na kilku spotach nie byłem :decayed:

No jak prawdziwy weteran :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

i ja dzięki :hi:

no i Arek super że wpadłeś bo serio dobrych kilka lat Cię nie widziałem :kwasny:

PS

Dla młodego który wywołał temat, tak to jest właśnie ze spotami dziś - próbujemy próbujemy próbujemy i było nas 5 :decayed: z tego Arek z Niemiec przyjechał a mój brat z UK i dlatego nie ma sensu się co tydzień spotykać :grin:

no wlasnie ciezko, bo ja sam mialem caly zajety tydzien niestety, wesele potem wyjazd w gory :decayed:

ale moze jak by tak zaplanowac spoty z wiekszym wyprzedzeniem zeby kazdy sie zaplanowal w miare, bo na ostatnia chwile to niestety roznie bywa i kazdemu nie pasuje, chociaz i tak moze byc mala frekwencja jak malo ludzi o tym wie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Panowie wiecie może gdzie dostanę takie szkiełko do VW Golf V / Plus ? (Alegro,Olx , przeszukałem sprzedają tylko komplet tzn. całą lampke a ja potrzebuje tylko szkiełko)

Jak wiecie gdzie idzie to dostać to proszę o podpowiedź ,z góry dzięki :wink:

lampka-ostrzegawcza-w-drzwiach-skoda-sup

Opublikowano

Brzezińska 47 [emoji3]

Opublikowano

Brzezińska 47 [emoji3]

Tam napewno maja :) i cena pewnie z kosmosu :)
Opublikowano
  • Autor

to jedź na Wodzisławską, tam mają normalne ceny :wink:

Opublikowano

Brzezińska 47 [emoji3]

Tam napewno maja :) i cena pewnie z kosmosu :)

Może być tak , że używka z Allegro będzie droższa niż nowa z aso ;)

Nie takie cuda na Allegro bywały ;)

Opublikowano

Brzezińska 47 [emoji3]

Tam napewno maja :) i cena pewnie z kosmosu :)

Może być tak , że używka z Allegro będzie droższa niż nowa z aso ;)

Nie takie cuda na Allegro bywały ;)

I tu się zgodzę, nieraz tak bywa...zakupiłem w ASO swego czasu głupie zaślepki na dekiel z silnika. W sklepie zamiennik 5zł szt. Allegro 10 3szt a w ASO 1.70szt i ori :)

Opublikowano

No chyba że tak :) no nic podjadę się zapytać :)

Opublikowano
  • Autor

Majstry pytanko.....

ma ktoś z was Polsat Cyfrowy i odbiera kanały z satelity Astra?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.