Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Dzięki! Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Znalazłem też sporo zadowolonych użytkowników programów Grześka, i tylko jednego, który był niezadowolony.

Spotkam się z Grzegorzem i zobaczymy

No i fajnie :decayed:

Ale tym bardziej zaskoczyłeś mnie że zamiast się w okolicy rozejrzeć to chciałeś jechać do Jasła :D Grzesiek robił też leona mojej mamy 1.9tdi i tak juz na jego programie dobre 3lata jeździ :wink: poza tym wiem że wiele innych aut (programy dpf itd) od znajomych i nie tylko więc obawiać się nie musisz, a w ogóle to kto był niezadowolony?

Ja byłem nie do końca zadowolony, jeśli chodzi o B5 to ogarnął wszystko za***iście, natomiast w Volvo u ojca zdiagnozował DPF i go wyrzucilismy a okazało się że cały problem w aucie leżał w filtrze paliwa - a to zdiagnozowali chopcy z Raciborskiej co mają Chiptuning, nie wiem jak sie ta firma nazywa. Jednak sam chyba sie przejade GTI do Grzecha, bo mimo wszystko mam o nim dobre zdanie. Po głowie jeszcze CTR chodzi, czas pokaże

A TWM z Raciborskiej diagnozowali filtr już po usunięciu dpfa czy przed? Bo wiesz jak to z samochodami bywa i czasem nie można jednoznacznie określić usterki - nie wypowiadam się konkretnie w tym przypadku bo ani nie znam go do końca ani na samochodach też sie aż tak nie znam, wiem tylko że w niektórych przypadkach nawet z kompem nie można jednoznacznie powiedzieć co jest uszkodzone.

Grzesiek w 2.0tfsi mojego brata wskazał kilka "niedomagań" , brat naprawił i po powrocie do niego wpadł program i jest na prawdę przeciąg także przygotuj się na wydatki bo mało który 2.0tfsi jest w idealnym stanie ale potem będziesz się cieszył, na serio fura stała sie niesamowicie szybka i jedzie tak jak moja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Dzięki! Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Znalazłem też sporo zadowolonych użytkowników programów Grześka, i tylko jednego, który był niezadowolony.

Spotkam się z Grzegorzem i zobaczymy

No i fajnie :decayed:

Ale tym bardziej zaskoczyłeś mnie że zamiast się w okolicy rozejrzeć to chciałeś jechać do Jasła :D Grzesiek robił też leona mojej mamy 1.9tdi i tak juz na jego programie dobre 3lata jeździ :wink: poza tym wiem że wiele innych aut (programy dpf itd) od znajomych i nie tylko więc obawiać się nie musisz, a w ogóle to kto był niezadowolony?

Ja byłem nie do końca zadowolony, jeśli chodzi o B5 to ogarnął wszystko za***iście, natomiast w Volvo u ojca zdiagnozował DPF i go wyrzucilismy a okazało się że cały problem w aucie leżał w filtrze paliwa - a to zdiagnozowali chopcy z Raciborskiej co mają Chiptuning, nie wiem jak sie ta firma nazywa. Jednak sam chyba sie przejade GTI do Grzecha, bo mimo wszystko mam o nim dobre zdanie. Po głowie jeszcze CTR chodzi, czas pokaże

A TWM z Raciborskiej diagnozowali filtr już po usunięciu dpfa czy przed? Bo wiesz jak to z samochodami bywa i czasem nie można jednoznacznie określić usterki - nie wypowiadam się konkretnie w tym przypadku bo ani nie znam go do końca ani na samochodach też sie aż tak nie znam,

wiem tylko że w niektórych przypadkach nawet z kompem nie można jednoznacznie powiedzieć co jest uszkodzone.

Panie ... Nie o 2,5 tu mowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też tak przypuszczałem dlatego pytałem o znajomości :(

To malo co da, ja bylem no i oczywiscie centrala odmowila, przypuszczam ze w DE by zrobili.

Tak to jest z nowymi autami po prostu sa do d*py, to nie super B5

Byłem dzisiaj w ASO tu u siebie w Niemczech i już wiem na czym stoje.... ASO nie widzi problemu aby to zrobić ale niestety nie pokrywa tego w 100%. Ich wkład to max 50% kosztów więc po ich wycenie i tak musiałbym zapłacić min 900€. Podziękowałem i zrobię to sobie na własną rękę w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ,a u nas olali by twoje passeratti tak jak olali mojego rzęcha.

Co raz bardziej mam dosc grupy VAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co raz bardziej mam dosc grupy VAG.

tylko teraz pytanie jak takie sprawy wyglądają u innych producentów samochodowych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, mnie raczej chodzi o technologie i jakosc.

Edytowane przez wiesiek3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8pit jedź do Grześka, też u niego robiłem i śmiało polecam :wink:

Grzesiek - 500 577 037

Dzięki! Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat. Znalazłem też sporo zadowolonych użytkowników programów Grześka, i tylko jednego, który był niezadowolony.

Spotkam się z Grzegorzem i zobaczymy

No i fajnie :decayed:

Ale tym bardziej zaskoczyłeś mnie że zamiast się w okolicy rozejrzeć to chciałeś jechać do Jasła :D Grzesiek robił też leona mojej mamy 1.9tdi i tak juz na jego programie dobre 3lata jeździ :wink: poza tym wiem że wiele innych aut (programy dpf itd) od znajomych i nie tylko więc obawiać się nie musisz, a w ogóle to kto był niezadowolony?

Ja byłem nie do końca zadowolony, jeśli chodzi o B5 to ogarnął wszystko za***iście, natomiast w Volvo u ojca zdiagnozował DPF i go wyrzucilismy a okazało się że cały problem w aucie leżał w filtrze paliwa - a to zdiagnozowali chopcy z Raciborskiej co mają Chiptuning, nie wiem jak sie ta firma nazywa. Jednak sam chyba sie przejade GTI do Grzecha, bo mimo wszystko mam o nim dobre zdanie. Po głowie jeszcze CTR chodzi, czas pokaże

ecuteam - podobno tez dobra robota. tam sie hamowałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak tam zdrowko ?

Jak tam sa organizowane spoty na Rybniku czy to wygasło, jako to jest z Wami ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam jak tam zdrowko ?

Jak tam sa organizowane spoty na Rybniku czy to wygasło, jako to jest z Wami ? :D

same emeryty tu zostały ....więc licho

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może trzeba to jakoś wszystko zgarnąć w jedna kupe i zrobic cos fajnego z tego

emeryty czy nie, pokazac swoje autko miedzy innymi to mysle ze fajna sprawa :D

moze ktos wstrząśnie tym i jakos zadziala ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może trzeba to jakoś wszystko zgarnąć w jedna kupe i zrobic cos fajnego z tego

emeryty czy nie, pokazac swoje autko miedzy innymi to mysle ze fajna sprawa :D

moze ktos wstrząśnie tym i jakos zadziala ? :)

Przecież co jakiś czas się spotykamy , czytaj dwa razy w roku :grin:

Nie no po prostu trzeba się próbować zgadać na forum, wg mnie ustalanie jak kiedyś jednego dnia w tygodniu nie ma sensu bo jednak teraz z czasem większość licho stoi a po 2 czy 3 auta robic spota, nie wiem czy jest sens bo te same osoby pewnie będą sie stawiać :decayed:

W weekendy też róznie bywa więc może na początek jakiś dzień po południu, 18-19 pojedynczy spocik :decayed:

tylko niech się wypowiedzą chłopaki którzy na zmiany pracują - czy w tym czy przyszłym tyg im pasuje :wink: wstępnie proponuję czwartek :D

czyli 4 lub 11 sierpień

...

Blant coś to narobił? Dziecko wahujesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Jesli termin bedzie jakis w miare ok to tez wpadlbym chociaz na chwile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się pisze na spota między 7, a 20-tym ;)

No i super,

czyli spot 11.08 ... Mój brat jest to też wpadłby swoja b7.. Potem wyjeżdzamy więc z kolei nam nie pasuje po 12..

A jak reszcie, pasuje?

Edytowane przez seves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisuje info do pierwszego posta :thumbup1:

tylko jeszcze potrzebna godzina i miejsce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...