Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ruda Śląska też , same dziury i reszta co miałem po drodze :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

śląsk ma najgorsze drogi w pl

Opublikowano

śląsk ma najgorsze drogi w pl

Skąd to wiesz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj jadąc do Rybnika jechałem za Vento na max obniżonym gwincie i 15", ale chłopaczek ładnie podskakiwał na tych "ładnych" drogach :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 18:09_________________________________________________

śląsk ma najgorsze drogi w pl

Skąd to wiesz :mysli:

pewnie starki mu powiedziały przy wieczornym Bingo :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

śląsk ma najgorsze drogi w pl

zależy jeszcze gdzie na Śląsku , pojedź sobie na wschód w okolice Rzeszowa , Zamościa itp. , kumpel jeździ tamtędy na Ukrainę to gadał że tam jest dużo większy rozpiździel niż u nas

Opublikowano

co tu dużo gadać w całej pl mamy sajgon na drogach

Opublikowano

śląsk ma najgorsze drogi w pl

zależy jeszcze gdzie na Śląsku , pojedź sobie na wschód w okolice Rzeszowa , Zamościa itp. , kumpel jeździ tamtędy na Ukrainę to gadał że tam jest dużo większy rozpiździel niż u nas

Szkody ruskie a u nas górnicze :decayed:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 18:13_________________________________________________No i h*j że sajgon będzie jeszcze lepiej bo kasy skurwiele nie mają a euro chcą wprowadzić

Opublikowano

ruskie mają gorzej :naughty:

Opublikowano

ruskie mają gorzej :naughty:

Ale my nie ruskie, chyba :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na ul.żorskiej już robią wycinkę i ja pocichu liczę na to że zrobią ją tak samo jak ul.gliwicką :gwizdanie:

Opublikowano

na ul.żorskiej już robią wycinkę i ja pocichu liczę na to że zrobią ją tak samo jak ul.gliwicką :gwizdanie:

W cuda wierzysz :?:

Opublikowano

no Gliwicka to chyba jedna z najlepszych "nowych" dróg zrobionych ostatnio w naszym regionie , kila latek już jest a dziur na razie ( odpukać ) nie ma :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ruskie mają gorzej :naughty:

albo ukraińce, ci tam mają dziury :wallbash:

[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 18:19_________________________________________________oooo tego filmiku szukałem :decayed:

A wy narzekacie na Polskie drogi...

Opublikowano

Marzyciele :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

na ul.żorskiej już robią wycinkę i ja pocichu liczę na to że zrobią ją tak samo jak ul.gliwicką :gwizdanie:

W cuda wierzysz :?:

wierze :good:

no Gliwicka to chyba jedna z najlepszych "nowych" dróg zrobionych ostatnio w naszym regionie , kila latek już jest a dziur na razie ( odpukać ) nie ma :wink4:

dokładnie i wierze że żorska, raciborska jak i wodzisławska będą tak właśnie zrobione :)

Opublikowano

na ul.żorskiej już robią wycinkę i ja pocichu liczę na to że zrobią ją tak samo jak ul.gliwicką :gwizdanie:

W cuda wierzysz :?:

wierze :good:

no Gliwicka to chyba jedna z najlepszych "nowych" dróg zrobionych ostatnio w naszym regionie , kila latek już jest a dziur na razie ( odpukać ) nie ma :wink4:

dokładnie i wierze że żorska, raciborska jak i wodzisławska będą tak właśnie zrobione :)

Chyba dzieci nad naszym grobem będą nam opowiadać :confused4:

Opublikowano

dokładnie i wierze że żorska, raciborska jak i wodzisławska będą tak właśnie zrobione :)

Gliwicką robili dość długo , Żorską też mają bodajże rok czy nawet 2 lata robić więc jak nie wyciulają na materiałach to będzie :good:

Opublikowano

I zlikwidują straż miejską. :sick3:

Takie rzeczy to tylko w Erze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.