Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Czopka śliw :decayed:

I to styko :?:

lekko :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dom dwie czopki :polew:

Opublikowano

Bylem pierwszy :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:04_________________________________________________Jeszcze doreza quattro i biore w maju :wink4:

Opublikowano

Bylem pierwszy :gwizdanie:

ale ta czopka mosz dziurawo :decayed:

Opublikowano

Bylem pierwszy :gwizdanie:

ale ta czopka mosz dziurawo :decayed:

No właśnie :gwizdanie:

Opublikowano

gdzie są te czasy jak trzeba było spam nadrabiać :gwizdanie: Pany was ist los mit Euch :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

CZasu ni ma.

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek jak tam Fiona :>

mój puchacz dziś w południe wrócił do domu po trzech dniach, pojadł i zaś polazł na wieś :decayed:

Opublikowano

Fiona chyba pójdzie do pokrycia bo szwagier jednego chce do niemcowni.

Opublikowano
  • Autor

mój jest chętny na pokrycie :decayed:

Opublikowano

Masakra wytresować kota na zboczeńca :gwizdanie: :decayed: .[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:39_________________________________________________

gdzie są te czasy jak trzeba było spam nadrabiać :gwizdanie: Pany was ist los mit Euch :gwizdanie: :cool1:

Nie narzekaj, wróci Wilma i zaś trza będzie 1.5 godziny czytać żeby pyknąć z kapelusza :polew: .

Opublikowano

Masakra wytresować kota na zboczeńca :gwizdanie: :decayed: .[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 17:39_________________________________________________

gdzie są te czasy jak trzeba było spam nadrabiać :gwizdanie: Pany was ist los mit Euch :gwizdanie: :cool1:

Nie narzekaj, wróci Wilma i zaś trza będzie 1.5 godziny czytać żeby pyknąć z kapelusza :polew: .

chyba tyn od ni coś tam w tej rasjiii natworzył i ją do łagrów na przymusowe prace wzięli :gwizdanie: ale to sa yno poufne informacje :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

no połowa ludków tak zarobionych że od miesięcy się tu nie udzywali :thumbdown:

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:07_________________________________________________od jakiegoś czasu u mnie w lodówce chłodzi się takie piwko

IMG_7216.JPG

ale zaraz zrobię z nim to co trzeba :>

Opublikowano

no połowa ludków tak zarobionych że od miesięcy się tu nie udzywali :thumbdown:

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:07_________________________________________________od jakiegoś czasu u mnie w lodówce chłodzi się takie piwko

IMG_7216.JPG

ale zaraz zrobię z nim to co trzeba :>

Nie wiem na co czekasz

Opublikowano
  • Autor

nie lubie tak samemu w domu żłopać ale dziś mam smak :>

Opublikowano

Piwa nie pijam , brackie lubie :decayed:. Od czasów ogólniaka i wycieczek z babkami do Wisły.

:cool1::kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:21_________________________________________________Bosze gdzie te lata :gwizdanie: :?: :decayed:

Opublikowano

Piwa nie pijam , brackie lubie :decayed:. Od czasów ogólniaka i wycieczek z babkami do Wisły.

:cool1::kox:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 18:21_________________________________________________Bosze gdzie te lata :gwizdanie: :?: :decayed:

Ledwo co szkołę skończył :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Bosze gdzie te lata

no wspólczuję...... 3 z przodu :kwasny:

Opublikowano
Bosze gdzie te lata

no wspólczuję...... 3 z przodu :kwasny:

Z ubolewaniem nad 3

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.