Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dwa nowe fagi już są :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dokładnie :good: ale to już chyba następny właściciel będzie zmieniał :decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie;p[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 14:46_________________________________________________

Moje wozidełko dostanie dziś nowe łożyska z tyłu x2 . :)

a do mnie dzis symphony przylecialo i na czasie jesczze prawe duze lustro wpadnie :naughty:

tyle, ze radio z a6 i nie wiem jak to bedzie pasowac :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

po robocie;p[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 14:46_________________________________________________

Moje wozidełko dostanie dziś nowe łożyska z tyłu x2 . :)

a do mnie dzis symphony przylecialo i na czasie jesczze prawe duze lustro wpadnie :naughty:

tyle, ze radio z a6 i nie wiem jak to bedzie pasowac :embarrassed:

Ale rezasz no no :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
tyle, ze radio z a6 i nie wiem jak to bedzie pasowac

bydom szparki :gwizdanie:

Opublikowano

Zostaje jeszcze klej do szyb :kox:

:polew:

Opublikowano

:hi:

po robocie;p[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 14:46_________________________________________________

Moje wozidełko dostanie dziś nowe łożyska z tyłu x2 . :)

a do mnie dzis symphony przylecialo i na czasie jesczze prawe duze lustro wpadnie :naughty:

tyle, ze radio z a6 i nie wiem jak to bedzie pasowac :embarrassed:

Ale rezasz no no :gwizdanie:

rezo to pewien rezacz z Zabełkowa i to grubbbo :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Kombinuj :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

witojcie :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 16:40_________________________________________________i co tam słychać Andrzeju (sky), nasz starków dobrodzieju :decayed:???

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Kombinuj :decayed:

Bryka od Tomka :kox:

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Kombinuj :decayed:

Bryka od Tomka :kox:

za żabie udka ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Kto wie :naughty:

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Czopka śliw :decayed:

Opublikowano

Zabełków roolez :decayed:

coś Ty taki zabełkowski entuzjasta :gwizdanie: mosz co obiecane albo jako :gwizdanie: :decayed:

Czopka śliw :decayed:

I to styko :?:[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 16:56_________________________________________________Badboy kaj ty właściwie miyszkosz :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.