Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Andy ,jak tam starki
dzisio mi jedna j**ana wlazła z balkonikiem do pokoju, rzekomo pokoje pomyliła, alshajmej czy ki uj :wallbash:

Przyzwyczjej sie :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurna do czego :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Andy ,jak tam starki
dzisio mi jedna j**ana wlazła z balkonikiem do pokoju, rzekomo pokoje pomyliła, alshajmej czy ki uj :wallbash:

jeszcze powiedz że była tylko w bieliźnie :decayed:

Opublikowano

ja ino w stringach

Opublikowano

ja ino w stringach

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Robert przydaj się na coś i zapodaj namiar na tego Twojego elektryka, bo mam problem z imo :kwasny: mam nadzieję że chłop ogarnia takie coś :cool1:

I coś dla tygrysków :naughty::decayed:

sdc104911280x768.jpg

sdc104961280x768.jpg

Opublikowano

No pikne ale chyba takie miałeś ?

Opublikowano

Po robocie :hi:

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 20:28_________________________________________________

Robert przydaj się na coś i zapodaj namiar na tego Twojego elektryka, bo mam problem z imo :kwasny: mam nadzieję że chłop ogarnia takie coś :cool1:

Na 100% ogarnia :decayed:

Opublikowano

No pikne ale chyba takie miałeś ?

No i nadal mam tylko ta po lewej to 19" a po prawej 18" :wink4:

Robert przydaj się na coś i zapodaj namiar na tego Twojego elektryka, bo mam problem z imo :kwasny: mam nadzieję że chłop ogarnia takie coś :cool1:

Na 100% ogarnia :decayed:

To poproszę o namiar :wink4:

Opublikowano

No i nadal mam tylko ta po lewej to 19" a po prawej 18" :wink4:

Yhy

Opublikowano

To poproszę o namiar :wink4:

PW :decayed:

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 20:56_________________________________________________

Może lepiej by było na sobotę ? :mysli:

Ni

Czamu ? :mysli:

Przecież mieliśmy jechać po spocie półgodzinnym czy godzinnym

[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:04_________________________________________________Dobry :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 08:53_________________________________________________

Ni

Czamu ? :mysli:

Przecież mieliśmy jechać po spocie półgodzinnym czy godzinnym

w sumie mi to obojętne

Opublikowano

:hi:

Z rana.

Tak jak pisałem nie wiem czy weekend będę miał wolny. :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

H4mm3R ładnie :good:

ale na glebe z czarnulą :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:05_________________________________________________

:hi:

Z rana.

Tak jak pisałem nie wiem czy weekend będę miał wolny. :kwasny:

Wiesiek ty do tej emerytury się zajedziesz :blink:

Decks to nie jest dobry idol więc nie musisz iść w jego ślady :cool1:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Prezesie i jak tam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

szczerze to .ujowo ale dobrze że jestem optymistą i mam nadzieje że wszystko mi się poukłada :gwizdanie:

Opublikowano

szczerze to .ujowo ale dobrze że jestem optymistą i mam nadzieje że wszystko mi się poukłada :gwizdanie:

:good:

Lece na miasto załatwić sprawy, do popołudnia. :hi:

Opublikowano

:hi:

Dzień doberek :>

H4mm3R jakby Ci miały leżeć te 18 " :gwizdanie: to Ci je wezmę ,żeby Ci nie zawadzały :decayed:.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Dzień doberek :>

:hi:

a może założymy sobie taki klub jak ostatnio Hołowczyc :?: :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 10:16_________________________________________________H4mm3R :naughty:

http://moto.allegro.pl/audi-s-line-supercharged-a6-s6-a4-s4-s3-tt-r8-i1418941967.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.