Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skład fajny, chyba optymalny jak na Nasze możliwości :mysli:

Daj jakiegoś linka ze składami

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 848,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Trzy posty wyżej masz skład Polaków :)

Opublikowano

A ja Wam powiem,że ciężko będzie ale wygrają-dobrze ,że nasze pokolenie tego doczekało

a to dlatego,że mamy coraz więcej obcokrajowców :kox: i oni jak Polacy nie srają w pory przed Deutsch :)

Opublikowano

Trzy posty wyżej masz skład Polaków :)

Ło kurde, wróciłem z komisji lekarskiej i jestem trochę zakręcony :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 19:31_________________________________________________No oki a teraz poważniej.

Jak "obstawiacie" ?

Opublikowano
  • Autor

Będzie lanie... Wygramy na euro z Nimi w półfinale :kox:

Opublikowano

4 - 1 będzie niestety :(

Opublikowano

... Wygramy na euro z Nimi w półfinale :kox:

Ocipiałeś ? :polew:

Ja dzisiaj stawiam na 3:1 dla Niemców.

W sercu mam jednak głęboką nadzieję, że się mylę i po raz pierwszy w historii wygramy

Opublikowano
  • Autor

... Wygramy na euro z Nimi w półfinale :kox:

Ocipiałeś ? :polew:

Ja Ci to kiedyś przypomnę :evil2:

Opublikowano

A ja myślę, że będzie remis...2-2 :gwizdanie:

Opublikowano

... Wygramy na euro z Nimi w półfinale :kox:

Ocipiałeś ? :polew:

Ja Ci to kiedyś przypomnę :evil2:

Już się smieję :polew: :polew: :polew:

Ale jeżeli wygrają w tym półfinale to będę się do Ciebie zwracał "Mistrzu" (oby tak było)

Myśle jednak, że nie wyjdziemy z grupy. Gospodarzom "sciany sprzyjają", tyle, że tym gospodarzem okaże się Ukraina

Opublikowano

Klimat jak w finale :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 20:45_________________________________________________Jak zwykle obrona Częstochowy będzie .... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będzie obrona, ale kilka fajnych akcji zrobimy.

A klimat daleki od finału :rolleyes:

Opublikowano

Nasi dostaną dziś od Helmutów niezłe manto :evil2:

Stawiam na 0:3 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Murawski dzisiaj nieźle gra :good:

Opublikowano

Murawski dzisiaj nieźle gra :good:

Nie pomyliłeś go z Podolskim :mysli: :gwizdanie:

:kox: :kox: :kox::wink4:

Opublikowano

komentatorzy :facepalm: i znowu pie*dolą o "meczu na wodzie" :sick3:

Opublikowano

komentatorzy :facepalm: i znowu pie*dolą o "meczu na wodzie" :sick3:

komentarz podobny do tego w FIFA na PS/X-BOX :naughty::kox:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:15_________________________________________________Peszko :kox:

Opublikowano

komentatorzy :facepalm: i znowu pie*dolą o "meczu na wodzie" :sick3:

komentarz podobny do tego w FIFA na PS/X-BOX :naughty::kox:

może, nie mam pojęcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Peszko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Peszko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zara będzie odpowiedź Helmutów ... :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.