Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Złota Piłka powinna trafic do Xaviego :wallbash:

Zgadzam się :good:. Za całokształt jego gry. Tak samo jak Del Piero.

Xavi jest głównym motorem napędowym gry Barcelony.

Messi dedykował ją właśnie Xaviemu... :good:

BTW Real Mallorca 1:0 Real Madryt :gwizdanie: 67. minuta

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Złota Piłka powinna trafic do Xaviego :wallbash:

Zgadzam się :good:. Za całokształt jego gry. Tak samo jak Del Piero.

Xavi jest głównym motorem napędowym gry Barcelony.

Messi dedykował ją właśnie Xaviemu... :good:

BTW Real Mallorca 1:0 Real Madryt :gwizdanie: 67. minuta

obstawiam,że tak to się skonczy :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:23_________________________________________________tzn ,że Real potraci punkty :decayed:
Opublikowano

Nie spuszczajcie sie bo zaraz moze być 1 2 :przebiegly::disgust:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:29_________________________________________________Kurwa powinno być 2 1 dka Mallorci - jak ten idiota mógł odgwizdać spalonego zawodnika który był na swojej połowie :wallbash:

Opublikowano

I w druga strone tez sie pomylil.Nie uznal gola Ramosa, a spalonego nie bylo :wallbash:

Opublikowano

Był spalony Ramosa i łokieć :gwizdanie:

k**wa 1 2

Opublikowano

Gdzie Ty tam spalonego widziales?Jak uwazasz,ze dla Majorki nie bylo,to tu tym bardziej.

2:1 :)

Opublikowano

Powtórki nie widziałes? Był ale nieważne :wink4:

Opublikowano

Koniowi zamelduj :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:46_________________________________________________Z kim Barca jutro gra?

Opublikowano

Z Betisem na CN[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:47_________________________________________________I wygra :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

FC Barcelona - Betis Sevilla

Gdzie Ty tam spalonego widziales?Jak uwazasz,ze dla Majorki nie bylo,to tu tym bardziej.

2:1 :)

Spalony był. :cool1:
Opublikowano

:good:

Chociaż jeden porządny oprócz mnie w tym wątku :decayed:

Opublikowano

A dla Majorki>?

Opublikowano

A dla Majorki>?

Nie - bo był na swojej połowie :wink4:

Opublikowano

A dla Majorki>?

No pewnie, że nie było! Prezcież był na swojej połowie. Boczny śedzia się nie popisał! :wallbash:
Opublikowano

Dla mnie i tu i tu powinien puscic.

Opublikowano

Bieniek bądź obiektywny :decayed:

Dla mallorci powinien być a dla Realu nie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:56_________________________________________________Oglądał ktoś ManU??? Stanley :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dla mnie i tu i tu powinien puscic.

Majorka - spalonego nie było. Błąd sędziego.

Real - spalony był. Jak obejrzysz powtórki to zmienisz zdanie.

Oba spalone całkowicie inne. Przy akcji Majorki sędzia popełnił wielbłąd! :wallbash: Co do akcji Realu ostatecznie mógł puścić niby z duchem gry ale spalony był widoczny więc uważam, że dobrze odgwizdał. :wink4:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:00_________________________________________________

Bieniek bądź obiektywny :decayed:

Dla mallorci powinien być a dla Realu nie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 21:56_________________________________________________Oglądał ktoś ManU??? Stanley :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja oglądałem drugą połówke. Diabły zdecydowanie lepsze. :good:
Opublikowano

ja oglądałem :chytry:

Opublikowano

Rooney miał jeszcze ze dwie setki ale nie wykorzystał bo mogłoby być więcej na liczniku. :wink4:

Opublikowano

ja oglądałem :chytry:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.