Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy sędzia Nie powinien Fellainiego wyrzucić z boiska za faul za który dostał żółtko? :mysli::guma:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 846,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
qtfa

gdyby nie Twaro, na serio bym się ostro wściekł :decayed:

Może gdyby stał bliżej całej sytuacji lub byłby to inny sędzia to podejrzewam, że Fellaini dostalby czerwoną. Rooney powinien dostać żółtą za atak nogami z tyłu w Fernandinho.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No to już chyba ciężko będzie żeby się MU dźwignął przy 0:2

Opublikowano

Pięknie

Opublikowano

Edin ładnie uderzył ! :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mogło być 1:2 ale Hart pięknie wybronił :kox:

Opublikowano

Wellbeck musiałby być bliżej bramki, wtedy Hart mógłby mieć duży problem z obroną ;) Kompany ladnie przydłużył po rożnym i Fernandinho strzelił głową z kilku metrów nad poprzeczką we wcześnuejszej akcji :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

0:3

Opublikowano

Pięknie,Yaya na gola zasłużył.

Opublikowano

Yaya - Spokój w jego rozgrywaniu przez cały mecz... Niby niewidoczny ale przydatny! W MU podoba mi się Rooney - odbiór, powroty... Ale to za mało.

Opublikowano

W City praktycznie każdy zasłużył na takie wyróżnienie jak Rooney w United.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dobry mecz,City jeszcze dwa zaległe spotkania rozegra i wiadomo co będzie:decayed:

Opublikowano

MC na serio gra piękną piłkę

fajnie się na to patrzy

a to OLE z trybun

szczyt ironii i sarkazmu - na OT takie rzeczy

ale gratuluję, naprawdę pięknie to wyglądało

Opublikowano
MC na serio gra piękną piłkę

fajnie się na to patrzy

a to OLE z trybun

szczyt ironii i sarkazmu - na OT takie rzeczy

ale gratuluję, naprawdę pięknie to wyglądało

No grubo polecieli z tym OLE OLE... :shock3: ALe w sumie nie ma się co dziwić. Szlag ich trafia jak widzą swój ukochany zespół który nie ma wogóle parcia do przodu! Brakk chęci gry! :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
W MU podoba mi się Rooney - odbiór, powroty... Ale to za mało.

Duża ilość strat, przegranych dryblingów. Jakości niewiele, waleczności ogromna ilość.

Opublikowano

na grę United nie dało się patrzeć :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

W MU podoba mi się Rooney - odbiór, powroty... Ale to za mało.

Duża ilość strat, przegranych dryblingów. Jakości niewiele, waleczności ogromna ilość.

... tam Rooney, Matę to bym zdjął i grał w 10ciu :thumbdown:

Opublikowano
W MU podoba mi się Rooney - odbiór, powroty... Ale to za mało.

Duża ilość strat, przegranych dryblingów. Jakości niewiele, waleczności ogromna ilość.

Może i jest w tym racja ale na punkcie całej reszty grajków z MU on próbował coś robić... :wink4:

Opublikowano

Mata rzeczywiście był dzisiaj więcej niż nieporadny

Cleverley zresztą dzielnie mu wtórował

niestety tylko Rooney daje tam radę

nawet de Gea zawalił dzisiaj totalnie jeden wykop

a obrona .....

już nie będę się pastwił, Rio - gwiazda Twittera i innych instagramów :facepalm:

Opublikowano
Mata rzeczywiście był dzisiaj więcej niż nieporadny

Cleverley zresztą dzielnie mu wtórował

niestety tylko Rooney daje tam radę

nawet de Gea zawalił dzisiaj totalnie jeden wykop

a obrona .....

już nie będę się pastwił, Rio - gwiazda Twittera i innych instagramów :facepalm:

mam nadzieję, że para stoperów w przyszłym sezonie to będzie:

Evans i Jones :wink: może dobrze by było gdyby został Evra,

kilku zawodników pożegnał bym po zakończeniu sezonu.....

Opublikowano

Legia z Lechem jak Gran Derbi

tytul - :polew:

ale komentarze - :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.