Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko ten ich garnitur trochę bardziej markowy jest niż nasz :decayed:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 845,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hm

oni naprawde nie wiedza kiedy graja ostatnia kolejke????

post-7233-1406905722,1592_thumb.jpg

Opublikowano

oglądam II połowę meczu.... curva, jaki ten Milik jest słaby :facepalm:

Opublikowano

komedia....

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2014 at 23:38 ----------

qrfa, no jaja doslownie .....

:decayed:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

Webb się wygłupia

znacie Ledleya Kinga z Tottenhamu ?

kurna dobry był koleś, tylko te kolana .....

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ----------

panu

dla wszystkich fanów C+

szczególnie z wawy

Przegląd Sportowy zaprasza na spotkanie do pubu Champions. - Piłka nożna - przegladsportowy.pl

Opublikowano

Ogląda ktoś finał LE? ::cool: Dobry, szybki meczyk. :good:

Opublikowano
Ogląda ktoś finał LE? ::cool: Dobry, szybki meczyk. :good:

oglądam, nie kumam tylko po chooj trener Benfiki czekał z tą zmianą do 118 min :doh: czemu ona ma niby służyć ?

Opublikowano

Bardzo dobry mecz. Żadbej tiki sraki czy autobusów tylko szybkie podania i akcja za akcję. Piłkarze dali z siebie 110% (może poza Marko Marinem) :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Bardzo dobry mecz. Żadbej tiki sraki czy autobusów tylko szybkie podania i akcja za akcję. Piłkarze dali z siebie 110% (może poza Marko Marinem) :D

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

ale i tak był zdziwiony, że schodzi :decayed:

Opublikowano

Teraz już mu chyba przeszło bo z trenerem już rozmawia. :wink:

Takie mecze by się chciało oglądać! :kox:

Opublikowano

kilku ciekawych grajków można było pooglądać :wink:

Opublikowano

Szybka Piłka bez pierdolenia! :wink:

Opublikowano

ile lat maten stoper Benfiki ? Luisao

Opublikowano

Rakitic Man of the match. :good:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

ile lat maten stoper Benfiki ? Luisao

Luis :wink:

Opublikowano

przy zdjęciu z pucharem więcej krawaciaży jak zawodników z drużyny :facepalm::facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Rakitic Man of the match. :good:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

ile lat maten stoper Benfiki ? Luisao

Luis :wink:

konkret stoper :naughty:

Opublikowano

:good:

Za rok finał w Warszawie! :naughty:

Opublikowano

Ciekawe jak zagrałaby Sevilla z Negredo, Navasem oraz Kondogbią, którzy odeszli przed sezonem z Sevilli :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
I pomyśleć, że Negredo, Navas oraz Kondogbia odeszli przed sezonem z Sevilli :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

jestem ciekaw co Sevilla ugrała by w LM :whistling:

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

:good:

Za rok finał w Warszawie! :naughty:

:kox:

pytanie: z kim Ruch w finale :naughty:

:grin:

Opublikowano

Szkoda, że nie zagrają. Trzeci raz w finale LE i trzecie zwycięstwo :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.