Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Śrubka w oponie...


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. moje problemy nie mają końca, większego pecha mieć niemogłem. Mam pytanie...

Kupiłem niedawno oponki continentala na przód.. jakies 2 dni temu używki.. ale w super stanie, wracając dzisiaj wieczorem dodomu.. poczułem jakiś "łozgot"... zatrzymałem się żeby sprawdzić co to... patrze a w oponie śruba... :(... nie jest coprawda jakaś gigant no ale łepek jest taki.. całkiem sporawy..tzn. średnica ok 1cm..

powietrze mi nie zeszło, a teraz mam pytanie czy da się coś z tym zrobić? ... w wulkanizacji ? i jaki ok będzie tego koszt.. dodaje że opona jest na alufeldze... ?? Da się to jakoś załatać i czy będzie to bezpieczne ??... :( Na nową opone nie będę miał na pewno nie mam co liczyć nawet... starzy mnie za...bią.

Głównie

- Czy będzie bezpiecznie ?

- ILE BĘDZIE TO KOSZTOWAŁO ? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz srubę tam gdzie bieżnik to nie będzie żadnego problemu(wkleją łatkę lub wsadzą mały kołek taki gumowy).Koszt około 10-20 zł( tyle u mnie kasują).Opona będzie śmigała jak nowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze-założ zapas i jedz na wulkanizację-tam zrobią Ci to taz dwa-łata pomoże.

nic nie mów nikomu tylko działaj[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 06:06_________________________________________________a następnym razem omijaj śruby butelki i wszystko co leże na drodze prócz asfaltu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówicie, zaraz się ogarne i jade do tej wulkanizacji, kobieta rano byla to mówiła że koszt ok 20zl i na miejscu. Achh ja to mam szczęście :P \ \\ tamtędy przejeżdża milion samochodów, ale kto musiał wjechać w śrubke no kto !! Łuuuuukaaasz :) Tak jest !! :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 10:41_________________________________________________

ja jeździłem ze śrubą z jakieś pół roku :naughty: ateraz to se nawet w kolano dwie wstawiłem :polew:

Hehe ja też bym jeździł gdyby nie ten łubudubu co chwile wkurwiające jak nie wiem :P Zaraz zobacze czy w ogóle mi powietrze nie zeszło :no: ....... No a w kolanie to już inna sprawa :decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 10:43_________________________________________________

będzie dobrze-założ zapas i jedz na wulkanizację-tam zrobią Ci to taz dwa-łata pomoże.

nic nie mów nikomu tylko działaj[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 06:06_________________________________________________a następnym razem omijaj śruby butelki i wszystko co leże na drodze prócz asfaltu :)

No wiesz, staram się omijać.. ale wieczorem małą gownianą śrubkę, ciężko było zauważyć, nawet mi to przez myśl nie przeszło że może lezeć śrubka i to taka która wbija się w opone :disgust: tak czy siak, teraz będę się NAWET śrubek dopatrywał... :) OBIECUJE ![br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 10:51_________________________________________________No i zapomniałem podziękować. Co ja bym bez was począł! :D

Dobra spadam podmyć kulki :naughty: i jade na tą wulkanizacją z tą obeszczaną śrubką, jak mi ją wyjme to ją potne w kawałki !! i wyrzuce do wisły !! :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i śrubka wyjęta koło śmiga jak należy :) tylko te obciążniki chyba qr** mi wystają z jak sie spojrzy na alusa z dołu :( gówno ! a śrubke odrazu po wyjęciu wywaliłem hennnn hennnnnn w piz*u !! A co do opon mózgowych to już miałem raz zapalenie :D ale chyba nie przez tą śrubkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak patrzysz na alusy z dołu wchodzisz do kanału czy stajesz na szybie i podziwiasz auto od dołu ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło ho ho hoooo hooo bardzo zabawne. :D Denerwują mnie takie obciążniki i tyle ! dziadu jeden :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że nowy kolega nie zna się na żartach i nie potrafi powstrzymać się od inwektyw,staraj się nie obrażać innych użytkowników,bez urazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...