Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Sekwencja a Stacja kontroli Pojazdów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

mam taki problem z przejściem przeglądu, Moja sekwencja zakładana była w 2003 roku w Berlinie(udokumentowane książeczką), na stacji kontroli pojazdów powiedziano mi że od stycznia tego roku wprowadzono jakiś przepis który określa że przy instalacji gazowej musi być jakiś świstek papieru z całym jej przekrojem,nie mam pojęcia co teraz zrobić.Może ktoś miał podobny problem?! :(

Opublikowano

Poczekaj Damian zaraz dowiem się :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 11:23_________________________________________________Jedż na ul.Kowalewską w Grębocinie.Tel 601932650 lub 56-6459121.Tam zrobisz Polska legalizację i z tym na diagnostykę.Powodzenia :cool1:

Dopiszę dla innych kolegów na przyszłość.Na stacji zaplacicie 161 zł za diagnostyke auta i gazu,a za badanie butli to zalezy od butli i od oprzyżądowania.Normalny koszt to 250 do 350 zł,a jeżeli butla ma zamontowaną w sobie pompe to koszt od 400 do 450 zł.Butle można wymontować samemu i do nich zawieść to wtedy mniejszy koszt.Przyjmują butle tylko w poniedziałki i wtorki,a w czwartki maja DOZÓR.Badanie wazne na 10 lat.

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzięki Grzesiu, bardzo pomogłeś :):notworthy: :notworthy:

byłem na innej stacji i okazało się ze wszystko gra, niesforny diagnosta nie widział przetłumaczonych dokumentów mówiąc ze brakuje przekroju ;/;/ Grzesiu, piwo masz u mnie :P

Opublikowano

Poczekaj Damian zaraz dowiem się :D[br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 11:23_________________________________________________Jedż na ul.Kowalewską w Grębocinie.Tel 601932650 lub 56-6459121.Tam zrobisz Polska legalizację i z tym na diagnostykę.Powodzenia :cool1:

Dopiszę dla innych kolegów na przyszłość.Na stacji zaplacicie 161 zł za diagnostyke auta i gazu,a za badanie butli to zalezy od butli i od oprzyżądowania.Normalny koszt to 250 do 350 zł,a jeżeli butla ma zamontowaną w sobie pompe to koszt od 400 do 450 zł.Butle można wymontować samemu i do nich zawieść to wtedy mniejszy koszt.Przyjmują butle tylko w poniedziałki i wtorki,a w czwartki maja DOZÓR.Badanie wazne na 10 lat.

jak ch*j bym zaplacil tyle.... to wole wymienic zbiornik na nowy w tych pieniadzach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.