Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Centralny zamek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy normalne jest jak po przekręceniu zapłonu zamki we wszystkich drzwiach "tykają" tzn. tak jakby się ryglowały lub otwierały poraz kolejny ?

Co może być nie tak jak VAG pokazuje mi błędy 1561 i 1562 - drzwi tylne lewe i prawe, błędy nie do skasowania.

Opublikowano

Tak to jest właśnie przez te błędy.

Opublikowano
  • Autor

A z czego są te błędy, bo w liście kodów nie ma dokładnego opisu ?

Opublikowano

Mialem ten sam objaw i te same bledy ,alarm Ci sie wlacza??Powodem byla zasniedziala kostka w slupku, zbagatelizowalem to i walnol mi modul komfortu.Sprawdz kostki w obu slupkach.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko działa bez problemu, tylko mnie to zastanawia dlaczego sie tak dzieje.

Jeżeli chodzi o kostki, to piszesz o tych w łącznikach drzwi od strony słupka ?

Opublikowano

Nie w drzwiach, tylko na slupkach miedzy drzwiami, wpiete sa kostki do tylnych drzwi.Odciagnij delikatnie uszczelke gumowa na slupku , sprubuj wyciagnac kostke i ocen stan stykow.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj sprawdziłem złącza we wszystkich drzwiach i są ok.

Ale zauważyłem coś innego w przednich prawych drzwiach.

Jak mam otwarte drzwi i otwarty zamek to nie świeci lampka w drzwiach, ale jak zamknę zamek przy otwartych drzwiach to zaświeca się lampka.

Tak jakby działała na odwrót.

Świeci przy zamknietym zamku, a gaśnie kiedy się go otworzy.

Opublikowano

ja miałem podobny problem. u mnie nie było widać przerwy przy samej wtyczce koło słupka (tej z fioletową zaślepką) doszedłem do tego dopiero gdy zamieniłem wiązkę z drzwi prawych na lewe. może też to sprawdź

Opublikowano

A moze masz uszkodzone mikrostyki w zamku drzwi tylnych, to tez moze byc przyczyna, mowil mi o tym znajomy elektryk.

Opublikowano
  • Autor

Po porządnym przeczyszczeniu i użyciu specjalnego preparatu do złącz elektrycznych we wszystkich złączach do drzwi problem już nie występuje.

Ale.... niestety przestało mi działać otwieranie i domykanie szyb i szyberdachu z pilota :(

Opublikowano

Sprawdz tez modul komfortu, masz pod nogami kierowcy, zdejm listwe ta co przyciska wykladzine na podlodze, podnies wykladzine do gory zobaczysz czarne pudelko. Otworz tam jest modul moze jest zawilgocony, wtedy sie dzieja cuda wianki.

Opublikowano
  • Autor

Chyba już wiem dlaczego nie działa domykanie szyb i szyberdachu, bo wogóle przestały działać szyby.

Co ciekawe, to nie działa żadna ze "swojego" przełącznika, ale z panelu na drzwiach kierowcy mogę opuszczać szybę pasażera i tylne, ale nie kierowcy.

Nie wiem czy nie jest to wynikiem załapania błędu podczas wypinania wszytskich wiązek do czyszczenia.

Gdzie w VAGu znajdują się elektryczne szyby ??

Znalazłem moduł drzwi każdych osobno, ale z żadnym nie mogę się połączyć.

Opublikowano

Znalazłem moduł drzwi każdych osobno, ale z żadnym nie mogę się połączyć.

a gdzie to znalazłes???

co do kodowania szyb i innych rzeczy-

http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/remotewindows.html&category=6

Opublikowano
  • Autor

Wszystko się wyjaśniło.

W drzwiach kierowcy urwał się jeden z przewodów.

Po naprawie wszystko działa OK.

Swoja drogą ciekawe, że wszystkie szyby są sterowane szeregowo przez drzwi kierowcy.Jak coś się sypnie w drzwiach kierowcy to inne też padają :D

Co do próby połączenia się z konkretnymi drzwiami, to znalazłem taką opcję w VAG COM-ie, są zakładki poszczególnych drzwi.

Opublikowano

Co do próby połączenia się z konkretnymi drzwiami, to znalazłem taką opcję w VAG COM-ie, są zakładki poszczególnych drzwi.

bloki pomiarowe z zakładkami-to nie to samo,co osobny moduł do każdych drzwi osobno-dlatego się zdiwiłem... :wink4:

moduł jest jeden-komfortu i to on jest za wszystko odpowiedzialny :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.