Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dlaczego w sklepie dają mi za duże osłony przegubów?


Karl28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Już drugi raz mi się zdarzyło,że dali mi w sklepie za dużą osłonę przegubu zewnętrznego.\ :gwizdanie: Pada pytanie czy 110 czy 90 km i dają mi tą ze śrubą bodajże m14, ja mam m12(na imbus)? ,a na opasce zaciskającej mam 95 a nie 107 jak w tej co mi dali.

Teraz pytanie czy ja mam coś nie tak czy te jełopy coś pokręciły,bo kiedyś kupowałem w focie do dostałem dobrą :wallbash::mysli:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wyjąć starą na wzór bo jest kilka średnic tych osłon miałem ten sam przypadek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne - moim zdaniem masz coś nakręcone...

jak na imbus 14 to masz śrubę M14 , jak na klucz 24mm chyba(zwykły 6cio katny) to jest M16.

i są 2ie średnice 88mm lub 98mm kwestia wysokości(długość harmonijki)

zmierz średnice samego przegubu i będzie z bani. nie patrz na średnice opaski. z jakiej firmy ci w ogóle dają te osłony?? Spidan??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dali jelopy osttanio za mala chyba od starszego passata... a ze mialem trase 1500km do przejechania to musialem jakos zalozyc ta mniejsza :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam coś nie tak czy te jełopy coś pokręciły,bo kiedyś kupowałem w focie do dostałem dobrą :wallbash::mysli:

a mi dali jelopy osttanio za mala chyba od starszego passata...

Jest taki klubowicz - nazywa się TOM77 - dobiera części lepiej niż inżynierowie Audi :naughty:

Polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja mam coś nie tak czy te jełopy coś pokręciły,bo kiedyś kupowałem w focie do dostałem dobrą :wallbash::mysli:

a mi dali jelopy osttanio za mala chyba od starszego passata...

Jest taki klubowicz - nazywa się TOM77 - dobiera części lepiej niż inżynierowie Audi :naughty:

Polecam :good:

wiem ze jest TOM77 kilka razy bralem od niego czesci :wink4:

tylko nie mialem czasu czekac na paczke...

dzien wczesniej przed trasa wymianialem olej i wtedy zobaczylem ze oslona byla peknieta i musialem ja jeszcze tego samego dnia naprawic takze wiesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...