Treść opublikowana przez Karl28
-
[B5 1Z] Pytanie o EGR-zaślepienie
Ja wywaliłem cały egr z rurką i zaślepiłem blachami, od wydechowego pasta do wydechów, a od dolotu sylikon,n18 podłączony ,wężyki zlikwidowane,tj trójnik od vac i filtra. Na co wam ten cały syf?... Pozdrawiam
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Raczej mało...pod kanapą odkręcasz dekieleki i po robocie...pozdrawiam-najprawdopodobniej ;-)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja mam od 1z tj 90 km 1.9 tdi .... dostepny w piątek ;-)
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Luzik chłopaki damy rady..."wszystko" już mam,teraz tylko złożyć i do Dogassa na malowanko,ale to oczywiście trochę potrwa ;-) Trzeba wymieniać sensor(sterownik) poduszek jak wywaliły? poduchę od kierowcy mam z anglika,a od pasażera zaślepkę i teraz pytanie co mam dokupić?... Pozdro ! Proszę o przełączenie trybu sarkazmu w tryb off..:-) To ja proszę o Chivas Regal 12.....
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kuźwa!! kope lat chopaki... widzę ekipa stała i wytrwała, a moja niunia- czeka bidna aż ją poskładam, jeszcze tylko lampy , rozrząd,wrzucić silnik,malowanko i na spocik,pozdrawiam
-
[B5 AFN] Wypadek-Przypadek-Kupować części czy anglika
Panowie! Jak ja mam 110 ps i klimatyzację, to czy kupując 90 ps bez klimy to czy wsadzę później chłodnicę klimy?
-
[B5 AFN] Wypadek-Przypadek-Kupować części czy anglika
Dzięki Panowie :> Szukam już na angielskich stronach,ale ciężko znaleźć diesla za 500 600 funtów :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Wypadek-Przypadek-Kupować części czy anglika
Jeszcze nie rozbierałem,ale oprócz tego co widać to prawdopodobnie pompa wspomagania,poduszki silnika(drążek biegów zablokowany,płyn chłodniczy jest wspomagania też),pęknięta szyba, intercooler, wisko(chłodnica wygieła wiatrak i popchnęła silnik).Wstępnie części bez Airbagów to 2500 tyś same części :gwizdanie: ale poduszki chciałbym mieć bo dzięki nim moją żonę w 5 miesiącu ciąży boli tylko nos i ma krwiaka na nodze Teraz pytanie do obeznanych w temacie: Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Za 700 funtów afn w avancie powinienem znaleźć. Czy wszystko z przodu oprócz lamp jest tak samo? Proszę o konkretne odpowiedzi Więcej info jak rozbiorę(powycinam-raczej) przód :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Jutro zaczynam demontaż Wstępnie wyliczyłem za części z poduchami prawie 3tysie także nie wiem czy angola nie targne?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie.Spocik był spoko Dzisiaj już tak różowo nie było:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Kumpel ostatnio mnie przewiózł a6 2.7 biturbo Q i powiem Ci szczerze ,że moje następne maleństwo to będzie właśnie A6-jaka tam jest przestrzeń......a są c5 tki z 2.8 30v 193km ale chyba mało
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Aruś,ty z tą ankietą na poważnie Od kiedy ona tam wisi?? Mam nadzieje,że to nie po moim żarcie z błotnikiem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Dudziu! Ja w sumie będę kibicował Kimasowi :> i Lotusowi,także postulat odrzucony Dobra Panowie! to sobota o 16 P.s Czemu jak latam na łapie to ludzie pukają się w czoło...... Zima to piękny czas dla kierowców "i"m lovin it" abstrahując od pieprzonego odśnieżania
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
O kutwa....jaki ruch się na stacji Jelenia Dziura zrobił To kiedy spocik do uja ciężkiego bo chcę tą a6 zobaczyć i za zdradę błotniczek przerysować Może w ten piątek panocki
-
[B5 AJM] Chwilowe przymulenie przy ostrym ruszaniu
A może kolega nie zauważył jak szybko doszedł do 4.5 tyś W jakim przedziale obrotów tak się stało? jedynka jest bardzo krótka...
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
Robił już ktoś testy jaka jest różnica w czasie osiągania temp. roboczej z i bez EGR-u, ja wywaliłem to ustrojstwo :gwizdanie: dosyć szybko,teraz przy -5 potrzebuję około8-10km
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Przyłączam się do życzeń :> Miejmy nadzieję,że w przyszłym roku znajdziemy wszyscy trochę czasu aby się spotkać :gwizdanie: Pozdrawiam!
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja nie melduje.... poprostu-nie ogarnąłem tematu...podziwiam pracujących ojców,samotnie wychowujących dziecko :gwizdanie: a to tylko 3 dni....w sumie..chyba zacznę doceniać małżonkę
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Łukaszu, jak byś miał rameczki klubowe na przodzie to od razu bym wyczaił kto był taki miły.... :>Ostatnio pomykałem do Bolca i dogonił mnie Kolega z a4 klub z Zielonej Góry,pogadaliśmy przez radyjko(o ile można nazwać to rozmową przez mojego nędznego szumofona sunkera ) wstyd jak uj bo koleś mnie za***iście wyraźnie słyszał (miał presidenta a ja go co chwile musiałem prosić aby powtórzył ) Meritum: W Zielonej to w ogóle ze spotami mają nędzę :gwizdanie:........
-
[B5 AFN] Problem z zaworem N75
Ja już na n18 zrobiłem z 50 tysięcy i różnicy w pracy turbuleum nie zauważyłem
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie sposób się z Kolegą nie zgodzić,ale....-właśnie arre sprowokował do dyskusji...mobilizacja musi być Dobrze jest wiedzieć,że komuś zależy,a że czasami trochę za bardzo to w sumie też na plus W dzisiejszych czasach wszyscy, wszystko mają w pupie...ciężko to nazwać(znieczulica,bezinteresowność??) Także fakt,że udało nam się spotkać parę razy w tak licznym gronie trzeba uznać za niezły sukces Pozdro acha..do Częstochowy na kolanach.... o rychły powrót Kubickiego do renówki,bo już nie mogę patrzeć jak Rusek z Niemcem marnują potencjał tego cudeńka :>
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
W sumie masz rację :gwizdanie: Miałem wpaść przynajmniej na 20 minut,ale niestety jestem sam z moim 6-letnim diabełkiem Arre -ten pierwszy raz zawsze musi być Następnym razem będzie lepiej Był ktoś nowy? Bo ostatnio na cb-iku nakręcałem gościa z Kowar??
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Panowie mam na zbyciu amortyzatory Nowe nie tykane do mercedesów http://e-autoparts.pl/amortyzator-automatic-przod-p-48353.html?review=true potrzebuję je zamienić na tył do b5 albo sprzedać,da rady w jakimś sklepie Na alledrogo to w ostateczności. WESOŁYCH ŚWIĄT
-
[B5 AFN] Ostry zakręt przy dużej prędkości-coś "przeskakuje"
Zewnętrzny :> Przegub to chyba był składową tych dźwięków.Dzisiaj po testowałem trochę i przy robieniu "szybkich kółek" jest cisza ale już ten zakręt nie,także teraz czas na amorki a później poduchy :gwizdanie: może wbije się dzisiaj na kanał zrobić inspekcję-nuż coś przypadkiem wyczaję
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Arre :> ty naprawdę szlony jesteś Mam nadzieję,że jechałeś sam-bo zjeby dostaniesz 6-stego. Wiem o którym zakręcie piszesz Ja tam przy 150 miałem w porach może dlatego że jest apex? nie widoczny.Mimo wszystko,długonoga blondi Cię nie usprawiedliwia :gwizdanie: Pozdro