Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z zaworem N75


ircek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Najprawdopodobniej wysiadł mi N75, jestem w trakcie końca sprawdzania czy na 100% to jego wina, jesli tak to mam pytanie.

na allegro sa używki o oznaczeniu oryginalnym 1H0 906 627A ale sa też takie 1J0 906 627A i sa tańsze, czy ten drugi zawór nadawałby sie do zamiany zamiast tego z oznaczeniem 1H ? linkt do aukcji http://aukcjewp.wp.pl/vw-audi-1-9-tdi-zawor-turba-1j0906627-1j0906627a-i1507561335.html

i drugie pytanie czy zamiast N75 można wstawić N18 na dłuższa metę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz, u mnie jest wtyczka kwadratowa, wiec jednak trzeba będzie rozglądać sie za tym o oznaczeniu 1H :( który jest droższy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem dla siebie zaworek i taki nr.jak miałem już nie występuje(tzn.zmieniono kształt wtyczki)

Kupiłem odpowiednik,zamiennik o innym n-rze i jest z wtyczką owalną,a miałem kwadrat.

Wtyczka w ASO ok 35zł,do tego piny ok.15zł.

Jak potrzebujesz wtyczkę,to mam takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: odświeżę trochę kotleta jednym pytaniem które było zadane w pierwszym poście jako drugie pytanie , czy zamiast N75 można jeździć z podmienionym tymczasowo lub na stałe N18 ? wtyczki pasują auto jeździ , podmieniłem je i chcę zrobić komplet logów na podmienionym i porównać z tymi bez podmianki jeśli tak będzie lepiej to może tak już zostawić ? co myślicie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz bez problemu tak jezdzic, szkoda czasu i roboty na podmianke spowrotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...