Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Oparcie przedniego fotela w B6 AVant


woj-o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie śmigam B5 Avant.

Jeżeli trzeba coś dłuższego przewieść to irytuje mnie jedna sprawa.

Oparcie przedniego fotela nie daje się złożyć (czyli poregulować tak żeby się położyło na siedzisku).

I stąd moje pytanie - czy w B6 jest ten sam myk, czy może ktoś poszedł po rozum do głowy i oparcie da się ustawić na płasko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 da rady złożyć oparcie fotela przedniego na płasko, tylko dziwi mnie to że w B5 tego nie ma, albo źle zrozumiałem pytanie :decayed:.

Pozdrawiam! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dzięki za odpowiedź.

Myślę że dobrze zrozumiałeś - oparcie w B5 (w tych najprostszych fotelach - nie wiem jak w innych wersjach) ma blokadę niedaleko od pozycji pionowej (15st od pionu mniej więcej) - dalej do przodu już nie idzie i jak wiozłem elementy 2.5m x 50cm to musiałem fotel wyjąć (a to przeprawa z odłączaniem poduszki...).

Myślałem że takie oparcia na płask to standard - a tu niespodzianka - dlatego się pytam czy w B6 to samo czy zmienili.

Cieszy mnie że zmienili bo wtedy B6 Q za jakiś czas może być rozważana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem o co Ci chodzi i chyba przedwczesna Twoja radosc :mysli: Przedni fotel pasazera odchylic w strone schowka rzeczywiscie mozesz tylko o kilkanascie stopni,a wiec nie zrobisz tak, zeby oparcie dotknelo siedziska (bo chyba o to Ci chodzi). A wiec przewiezienie dlugich przedmiotow staje sie problematyczne. Mozesz polozyc tylne siedzenia i oparcie przedniego fotela polozyc odchylic do tylu tak, zeby przedni fotel oparl sie o polozone tylne siedzenia, ale to chyba standard w kazdym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś Audi 80 w sedanie i tam nawet tylne siedzenia nie były składane,kiedyś to były limuzyny a nie transportowce,dziś to stawiają na multifunkcjonalność :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, ale nawet w takim Volviaku V60 nowych się kładą na płasko.

W sumie to A4 jest pierwszym autem które znam i w którym się tak nie da.

A znam

Astre F

Avansis MkI

Polonez

125p

No nie da się w BMW3 E36 ale to dlatego że tam nawet tylna kanapa się nie składa bo za nią blacha.

Dzięki za odpowiedzi - wiecie może czy są różnice pomiędzy typami foteli czy po prostu Ten Typ (A4) Tak Ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...