Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi-maniacy z ełku i okolic


syczylyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Joł witamy ;)

ps. do wiosny planuje realizacje kilku modów w swojej B6. manetka z pełną kontrolą FIS już jest. 17" z Sline są, w garazu czekają przednia i tylna dokładka sline + zderzak pod spryski, pozostają listwy dolne drzwi i ewentualnie lotka na klape i koniec mod raczej w tej budzie, chyba ze chlopaki namowią na moda z tunelem 2 Din i RNS-E'm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko ale juz w zime nie bede sie w to bawil za zimno na zabawe w garazu :( a i z kasa krucho na koniec roku. musze dozbierac kase na listwy dolne do drzwi i kratki sline i s44 w spojler zderzaka i klape i na tym koniec bedzie. poki co musialy wpasc nowe oponki zimowe bo autko na kilka lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wydminy,codziennie jestem w Elku,rowniez moge sie przylaczyc D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakos w wakacje spotkamy sie wszyscy w dogodnym miejscu tak aby kazdemu bylo w miare blisko. Bo poki co to widze tylko w Elku pod kauflandem i pod chinczykiem gromadzili sie jacys maniacy ale bez audic. Wiec trzeba by bylo to jakos nadgonic :D

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem za! Generalnie się przeprowadzam z kujaw na mazury konkretnie do Ełku więc jestem chętny na jakiś spot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz znajdziesz wolna chwile w Ełku to napisz na pw do zgadamy sie na piwo, a ja wracam do rezania listw sline i moze tunel 2din dzis wyrzezbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba się na jakieś piwko umówić i obejrzeć autka, a nie, nikt się nie stara w tym kierunku...:kwasny: Trzeba towarzystwo ruszyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobiony jestem Lukas..zapierdzielam sobote i niedziele wiec bez wolnego weekendu. Nawet mod z wstawieniem systemu Bose w aucie rozbilem na 2-3dni bo msm zapierdziel z robota i do tego ten upal f*ck. Ewentualnie jutro po 16:00 mam czas co Ty na to?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepny wypad to juz przy piwe musi byc ;) dzis wyrezalem schowek z lodowka i miejscem na zmieniarke. Teraz czekam na heble pod tarcze 320m, jednak nie wytrzymalem i zakupilem, pozostaje polowac jeszcze na tarcze i klocki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 15tej przejeżdżałem i widziałem że chyba przy swojej pięknej coś robiłeś bo drzwi w niej były otwarte, no trzeba coś w weekend pomyśleć o % :decayed: Tak myślałem że jednak na tych modach się nie skończy :kox: Myślę że to będzie najlepsza zmodzona B6 w Ełku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu wzlekajac od jakiegos czasu wsadzilem centralny glosnik Bose pod przednia szybe. Wpadly nowki dywaniki welurowe, czekam na te zaciski pod 320mm od kolegi Ponczo z forum, oraz ramki prowadzace pod montaz spryskiwaczy w zderzak. Poluje tez na zmieniarke cd do schowka, bo juz lodowke z poleczka pod zmieniarke zamontowalem wczoraj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już zderzak zmieniłeś? Kurcze, muszę u Ciebie tą lodóweczkę obczaić jak to wygląda :kox: heh i jak po wsadzeniu głośnika? Jest efekt na miarę oczekiwań? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak lezy w garazu i czeka na ostatnie elementy ramki prowadzace dla spryskiwaczy -zamowione u Gajosa- a potem biore sie za rezanie i montaz zderzaka na auto, bez ramek montaz zderzaka nie ma sensu. Co do glosniczka Bose pod szyba, ja tam nie odczulem tego tak znaczaco gdyz wczesniej mialem juz tam glosniczek tyle ze zwykly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem czy będziesz "odczuwał" różnicę między serią a Bose :wink: A jak u Ciebie z weekendem? Czy ustawiamy się na jakiś trunek? heheh :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...