Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi-maniacy z ełku i okolic


syczylyjczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Heja Audimaniacy to jak robimy jakiś wiosenny spocik zapoznawczy? Można coś pomyśleć, wymienić się poglądami, jakaś kreska itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego piszcie czy ktoś to zorganizuje;] Ja zeznajomymi się piszę, moja a4 1.9TDI 90 km, kumpel a4 1.9TDI 110 km, i jeszcze jeden A4 2.5TDI;] Wszyscy b5 avant. Ełk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wstępnie wybierzmy termin np. 25.03 to jest niedziela. Teraz jeszcze miejsce tak, żeby każdy miał jak najbliżej zależy też z jakich okolic ludzię się zgłoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to bez różnicy ponieważ jestem na miejscu. uzgodnijcie między sobą jakiś dogodny termin tak aby pasował wszystkim.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde nie zauważyłem że to święta:/ 15 kwietnia proponuje, godzina 12:00? No i kto przyjedzie pisać się, bo jak przyjedziemy to żeby było chociaz z 6 a4ek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję może ustalimy zjazd np. na weekend majowy zakładając w niedzielę wtedy każdy może znaleźć trochę czasu ? co powiecie na giżycko twierdza Boyen ? każdy dojedzie zrobimy grilla itp.. ?? byli by chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kwietniowy wypali i nie będzie tylko 4 samochodów to ja na 99% się pisze, tyle, że studiuje i co 2 tyg jeżdżę swoją strzałą na zjazdy do białego..

A tak poza tym dziwni panowie w dziwnych mundurach z napisem straż miejska fotkę mi cyknęli w Ełku:( Także ostrzegam Was drodzy klubowicze z Ełku przed ich chyba nowym miejscem.. Fotkę zrobiono mi z przenośnego urządzenia INTEGRA, funkcjonariusz stał przy fotoradarze na obwodnicy na pasie zieleni.. A samochód gdzieś schowany na osiedlu pod lasem.. Zdjęcia słabej jakości z tego przenośnego robią ale jednak rejestracje itd przeczytać można:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej cały kwiecień nie będzie chyba, że jakoś po świętach od razu to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...