Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem, wywaliła klima

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wczoraj w korku usłyszałem wybuch, silnik delikatnie stracił obroty a spod przodu auta wyleciała biała chmura. Wg mnie pękł wąż, bo sprężarka chodzi. Okolice sprężarki są całe w zielonej cieczy. Przy jeździe słychać piski. Jaka diagnoza wg was

Opublikowano

Mam ten sam problem, właśnie przed chwilą wywaliło mi wąż z na dole chłodnicy klimy, ten który idzie do sprężarki. Dokładka zderzaka jest mokra od jakiejś tłustej cieczy. Czy jeżeli wymienię ten wąż i napełnię klimę wszystko będzie ok? Czy sprężarka mogła powiedzieć papa lub inna cześć klimy?

Opublikowano

Wygląda na to, że było a duże ciśnienie w układzie i pier******o. Do wymiany na pewno jest wąż i osuszacz plus to co jeszcze mogło ulec uszkodzeniu, pewnie w obu przypadkach był stary i przytkany, do tego brudny skraplacz, niedziałający wentylator i jest skutek.

Opublikowano
  • Autor

pękł mi gruby wąż, przetarł się o osuszacz, pech bo 3 dni temu naładowałem klime

Opublikowano

pękł mi gruby wąż, przetarł się o osuszacz, pech bo 3 dni temu naładowałem klime

Który wąż Ci pękł? Ten który idzie do osuszacza,czy do sprężarki?

Opublikowano
  • Autor

no własnie teraz nie powiem który to jest, wiem ze jest grubszy

Opublikowano

Mi też ten grubszy. Patrząc na chłodnicę czyli skraplacz, gdzie na dole wychodzą dwa węże to ten wyżej który idzie do sprężarki. Dorwałem ETKE ale tam to wygląda zupełnie inaczej jak u mnie. Na allegro tez niem mogłem znaleźć takiego przewodu, więc chyba skorzystam z usług:

http://www.favore.pl/31804_naprawa-dorabianie-przewodow-klimatyzacji-poznan-wielkopolskie.html

Jeżeli cena będzie przestępna.

Opublikowano
  • Autor

bęe tam później dzownił, sąsiad też robi takie weże i zaśpiewał 160zł.

ps...mój wąż ma jedna końcówke wygiętą, drygą prostą, czy moge zamontowac takiego ??http://www.allegro.pl/item1143055004_audi_a4_vw_przewody_klimatyzacji_rozne.html

Opublikowano

Pojechałem tam i gość zaśpiewał mi 120 zł za naprawę węża. Zobaczymy co będzie jak go założę. Mam dziś dzwonić o 16. Może jutro już klima będzie śmigała.

Opublikowano
  • Autor

gdzie jest ta ulica?? bo jak wpisuje w gogole to mi wyskakuje luboń.

Opublikowano

2d0f9a8cb2b15879m.jpg

Kiepsko coś widać, ale z opolskiej trzeba skręcić przy poczcie.

Mi też wyskakiwał Luboń. Ja już mam zrobioną klimę. Wszystko gra i tańczy jak zespół z Komańczy. Z wymontowaniem węża i założeniem + nabice klimy 320 zł

Opublikowano
  • Autor

dizęki za mape, na miejscu Ci zrobili ten pęknięty wąż??

Opublikowano

dizęki za mape, na miejscu Ci zrobili ten pęknięty wąż??

Rano zawiozłem i po południu był do odebrania.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.