Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Gaśnie sam silnik na ciepłym


Martin_Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem jakies 17 kilometrów i wszystko okej.. zawracam do domu ..Troche mu wstawilem w piz*.e i szarpnął.. ale nic wiecej sie nie stalo i zaraz pod domem zaczał sam mi gasnac jak ruszalem... jakos udalo sie ruszyci podczas jazdy gasł ,a juz na parkingu to odpalam i wejdzie na obroty i zaczynaja spadaj obroty i gasnie . Potem odpalam faluje i gasnie... Wszystko w jednym dniu sie stalo..Co to moze byc ?? POMOCY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego,podepnij sie na początek do VAGa co Ci pokaże i sprawdż układ paliwowy. może jakiś syf przytkał Ci przewody,albo co gorsza zatankowałeś h..jowe paliwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo na szelu tankuje i uszlachetniacza leje..Moze uda sie jutro do goscia podejsc z vagiem[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 18:52_________________________________________________Problem rozwiazany..Zepsuł sie ERG elektrycznie :) Mechanik zaufany zaslepił mi to za czas wymiany i jezdzi dobrze :D.. TEMAT ZAMKNIETY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo na szelu tankuje i uszlachetniacza leje..Moze uda sie jutro do goscia podejsc z vagiem[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 18:52_________________________________________________Problem rozwiazany..Zepsuł sie ERG elektrycznie :) Mechanik zaufany zaslepił mi to za czas wymiany i jezdzi dobrze :D.. TEMAT ZAMKNIETY

chyba EGR kolego a nie ERG :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...