Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z licznikiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiedziałem gdzie umieścić temat, więc umieściłem go tu. Niedawno kupiłem samochód tzn jakiś miesiąc temu no i wtedy miał 183 tys przebiegu... jakoś bardzo nie zwracałem uwagi na przebieg bo jak wszyscy wiemy ciężko teraz o taki samochód który nie był cofnięty. No ale nie oto chodzi, dzisiaj zauwazyłem że mój licznik przeskakuje, tzn. mam 183,266 tys.. przejechałem już z 1000km a licznik pokazuje nadal to samo, tzn. dochodzi do pewnego punktu bodajże 183,280 i znów wraca do ok 183,266 dokładnie nie wiem, wiem tylko to że wraca. Da się coś z tym zrobić ?... :hi:

Opublikowano

pewnie przy cofaniu licznika,ktoś połamał zębatki,musiał byś to rozebrać,ewentualnie zakup nowych (używanych) zegarów :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:wallbash: że grzebał ktoś to byłem na 95% pewny normalne. a generalnie jak licznik nie chodzi to legalne jest czy nie za bardzo :D ? bo narazie mam kupe innych wydatków, coprawda demerwujace jest to ale do przezycia chyba. [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 12:31_________________________________________________ No i ewentualny koszt tego nowego zegara ? [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 12:31_________________________________________________nowego uzywanego rzecz jasna
Opublikowano

jak będziesz wymieniał to pomyśl o poliftowych z fisem na allegro tego dużo od 1oo pln z fisem to tak ok 250 pln :decayed:

Opublikowano

ale na co ci nowy licznik :decayed: niech bedzie ten polatsz nim ze 2 lata i sprzedaz z takim samym przebiegiem :decayed: :decayed: jak kupiles

Opublikowano

pewnie przy cofaniu licznika,ktoś połamał zębatki,musiał byś to rozebrać,ewentualnie zakup nowych (używanych) zegarów :cool1:

Niby jakie zębatki miał połamać, ale do rzeczy czy prędkościomierz wskazuje normalnie? jeżeli tak to impulsator będzie sprawny, sprawdź czy niema błędów w liczniku ale wątpię, w pierwszej kolejności można by wgrać na nowo wsad zanim wymienisz licznik.

Opublikowano

pewnie przy cofaniu licznika,ktoś połamał zębatki,musiał byś to rozebrać,ewentualnie zakup nowych (używanych) zegarów :cool1:

Niby jakie zębatki miał połamać, ale do rzeczy czy prędkościomierz wskazuje normalnie? jeżeli tak to impulsator będzie sprawny, sprawdź czy niema błędów w liczniku ale wątpię, w pierwszej kolejności można by wgrać na nowo wsad zanim wymienisz licznik.

kolega ma rację wyawało mi się że 1995 roku jeszcze nie było liczników elektronicznych :hi:
Opublikowano
  • Autor

Licznik jest elektroniczny.

Prędkościomierz jest sprawny wszystko działa tyle, że mi po iluś km cofa przebieg. Do 183,266.

Więc ?

Opublikowano

Jak napisałem zapnij vaga i zobacz czy jakiegoś błędu niema jeżeli nie to nowy wsad.

Opublikowano
  • Autor

Okej, poszukam kogos u kogo bede mogl sie podpiac a nastepnie dam znac ;-)

A co do tego ze pojezdze 2 lata i sprzedam z tym samym przebiegiem to raczej nie, nie lubie robic ludzi w Uja :) Poza tym chce tym autkiem jezdzic jeszcze sporo i je zaczac modyfikowac jak wszystko naprawie etc.

Opublikowano

Okej, poszukam kogos u kogo bede mogl sie podpiac a nastepnie dam znac ;-)

A co do tego ze pojezdze 2 lata i sprzedam z tym samym przebiegiem to raczej nie, nie lubie robic ludzi w Uja :) Poza tym chce tym autkiem jezdzic jeszcze sporo i je zaczac modyfikowac jak wszystko naprawie etc.

no dobra :notworthy: tak tylko glosno myslalem sobie :gwizdanie:
Opublikowano

Chciał bym się podpiąć do tematu otóż mam problem z licznikiem a dokładniej z prędkościomierzem i licznikiem km.

jak auto jest zimne licznik działa ale tak jak ma około 70 stopni prędkościomierz wariuje i opada i przestaje działać i licznik nie nabija już km.

czy to wina czujnika w skrzyni ?

jaki koszt wymiany i jak się do niego dostać

Opublikowano
  • Autor

Moja kobieta miała podobny problem, tylko że na nierozgrzanym silniku nie działały jej zegary, a na ciepłym działały, ale nie wiem co zrobił mechanik że chwilowo działały, teraz znów to samo - nie rozumiem tego problemu i również proszę jak przedmówca o wyjaśnienie jeżeli ktoś miał taki problem i go rozwiązał :). [br]Dopisany: 13 Lipiec 2010, 02:01_________________________________________________

Okej, poszukam kogos u kogo bede mogl sie podpiac a nastepnie dam znac ;-)

A co do tego ze pojezdze 2 lata i sprzedam z tym samym przebiegiem to raczej nie, nie lubie robic ludzi w Uja :) Poza tym chce tym autkiem jezdzic jeszcze sporo i je zaczac modyfikowac jak wszystko naprawie etc.

no dobra :notworthy: tak tylko glosno myslalem sobie :gwizdanie:

Spoko Klysek :). W sumie jak bym miał je szybko sprzedawać to bym pewnie się tym nie przejął bo w sumie problem nie głupi na handel :rolleyes: ale póki co nic się nie sypie tzn. nic większego więc pośmigam sobię adelką jeszcze troche, a strasznie nieznosze jak mi coś nie działa, nawet głupi kamień jak wejdzie w bieżnik to sie musze zatrzymać i go wyjmować bo mnie drażni jak coś puka :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.