Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paski rozrzadu! Jak rozpoznac czy wymieniany??


Gość seaman

Rekomendowane odpowiedzi

Czolgiem!

Czy ktos z Was wie czy na nowym fabrycznym pasku rozrzadu widnieje logo Audi??. Jesli widnieje pomoze mi to rozwiazac zagadke czy w moim aucie byl on wymieniany. Sprzedajacy zarzekal sie ze tak. Na moim pasku widnieje logo jakiejs firmy produkujacej paski, czy to znaczyloby ze poprzedni wlasciciel go wymienial?? Hmmmmm

Pozdro

:afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to u mnie wlasnie temat bardzo akutualny dlatego poradze ci tak. nie gdybaj tylko jedz wymienic i bedziesz mial pewnosc i spokuj. ja mialem wymieniany tylko widocznie jakis c**jowy i po 55k km strzelil. i jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam naklejke z serwisu forda(nie wiem czemu,widocznie tam był wymieniany)ze pasek był wymieniany w niemczech przy stanie licznika ok.200tyś km. jak kupowałem samochód to stan był 218tyś. teraz ma 229tyś.na pasku tez jest data produkcji paska 2004rok wiec jest stosunkowo młody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy stanie licznika ok.200tyś km. jak kupowałem samochód to stan był 218tyś. teraz ma 229tyś.

no chyba, że ktoś przestawił licznik :gwizdanie: ja bym nie ryzykował i wymienił, tym bardziej, że nie jest to droga impreza :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przebiegu to jestem pewien 228tyś to prawie nowy silnik i tak tez sie zachowuje,no i ksiązka serwisowa jest.a pasek sprawdzałem tez takim sposobem ze otworzyłem tą osłone ,samochód na 4 bieg,kolego go lekko pchał,a jak jak idiota stałem z lupą i gapiłem się na stan paska :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie mogli by odpowiedziec panowie ktorzy maja nowe audiczki od 2004 w gore. Ich wymiana paska jeszcze nie dotyczy ,ale mogli by luknac czy maja na nim logo audi. To wszystko wyjasni mi i innym audi-maniakom

Pozdro

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczne są produkcji ContiTech znakowane jako Audi/Vw 058109119A lub D. dodam że najlepsze z żółtym nadrukiem.

ja mam wszystkie paski z GATES-a .Co nie jestem zbyt szczęśliwy z tego powodu bo ta firma jest ponoć gówniana. te logo o którym mówisz to nie jest te?: 4942d8060e9b142a.gif. jeśli tak, to pasek w 100% był wymieniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...