Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVV] Wskaźnik temperatury silnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów,nie potrafię sobie poradzić z moim problemem ze wskaźnikiem temperatury silnika.Po włączeniu zapłonu wskazówka przekracza 60 i tyle jej wskazań,Wymieniłem termostat, czujnik temperatury x2,pierwszy to była jakaś podróbka firmy Topran, teraz jest założony czujnik oryginalny.

Nie wiem od czego zacząć.Z góry dzięki za pomoc. :wallbash:

Opublikowano

Spróbuj odłączyć kostke od czujnika i zobacz czy strzałka opada jeśli nie to wskażnik jest uszkodzony.Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie są dwa czujniki koło siebie i to takie same.Jeden do kompa drugi do wskażnika.Oba są dwu pinowe .

Opublikowano

Ja miałem taki sam motyw przy wymianie czujnika, naruszyłem kabelek zasilający, były dosć napiete, wiec był mały zakres manewrowania tą instalką, sprawdź czy czegos nie naderwałes, a tym bardziej potwierdzi Ci sie to jeśli na kompie byś sprawdził wskazania

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przepraszam kolegów że nie odpisywałem,brak neta.Czy mogły któryś z kolegów podpowiedzieć jak sprawdzić to kompem?Interfejs posiadam

oraz VAG 4.9PL.A czujnik mam jeden z czterema pinami.Z góry dziękuję za pomoc.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 12:30_________________________________________________Witam kolegów,sprawdziłem tak jak radziliście.Po wypięciu wtyczki z czujnika,włączyłem stacyjkę a wskaźnik wskazał 65 stopni.

Podłączyłem się także kompem i wskazuję temperaturę tzn.jest wszystko w porządku.Wszystko chyba wskazuje na wskaźnik,czy muszę wymieniać cały licznik?

Opublikowano

Przepraszam kolegów że nie odpisywałem,brak neta.Czy mogły któryś z kolegów podpowiedzieć jak sprawdzić to kompem?Interfejs posiadam

oraz VAG 4.9PL.A czujnik mam jeden z czterema pinami.Z góry dziękuję za pomoc.[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 12:30_________________________________________________Witam kolegów,sprawdziłem tak jak radziliście.Po wypięciu wtyczki z czujnika,włączyłem stacyjkę a wskaźnik wskazał 65 stopni.

Podłączyłem się także kompem i wskazuję temperaturę tzn.jest wszystko w porządku.Wszystko chyba wskazuje na wskaźnik,czy muszę wymieniać cały licznik?

ja obstawiam że masz przerwany kabelek do czujnika i dlatego nie pokazuje na blacie prawidłowych wskazań

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc kolego.Postaram się to sprawdzić jeszcze dzisiaj i napisze o moich postępach.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A ja myślę że wskażnik w liczniku padł skoro po odpięciu czujnika dalej stoi w tym samym miejscu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.