Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Moje Kombi


Gość M

Rekomendowane odpowiedzi

Kierunkowskazy przód też daj clear do tych lamp :wink4: Niżej ją itd. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej byłoby ładniej, ale mniej komfortowo i szybciej trzeba będzie zmieniać wahacze. A moim zdaniem na tym zawieszeniu co jest też wygląda ładnie. Osobiście zmieniłbym tylko lampy z przodu na poliftowe, zespolone. Duży plus dla Quattro :good: Pochwal się jeszcze środkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna ładna ! a do tego z tego miasta co ja ! i nawet na tej miejscówce co ja robiłem fote :) . Brawo . Ładne fele całkiem przystępny kolor :):hi:

pozdrawiam no właśnie i te kierunki na biało jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ za avanta koljeny + za mody :) przydala by sie gleba dbaj o nia podoba mi sie ten kolorek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie pare zdjec to dodam, bdw nie trzeba obnizać zeby poleciały wachacze na naszych pieknych drogach chwila momet i wizyta u mechanika dzis zaprowadzilem wlasnie na wymiane wachaczy :> faky na glebie byla by ladniejsza ale i tak ladny ten zielony czołg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto robić glebe u nas w Płocku są takie dziury że :wallbash: też chciałem ale jak pare razy wywaliłem podwoziem na jachowicza, albo gdzies na sienkiewicza to podziękowałem.. mimo wszystko, nie wiem co by było jak by gleba była :blink: No chyba że wyjątkowo będziesz uważał :) to tak. Samochodzik bez gleby jest i tak dobry i tak :):hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 23:41_________________________________________________nie wspominając o studzienkach na międzytorzu :shocked: tam to się dopiero dzieje...... najlepiej monstertrucka tu mieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierunki na białe zmień - super efekt a koszt niewielki:D Super motorek masz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto robić glebe u nas w Płocku są takie dziury że :wallbash: też chciałem ale jak pare razy wywaliłem podwoziem na jachowicza, albo gdzies na sienkiewicza to podziękowałem.. mimo wszystko, nie wiem co by było jak by gleba była :blink: No chyba że wyjątkowo będziesz uważał :) to tak. Samochodzik bez gleby jest i tak dobry i tak :):hi:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 23:41_________________________________________________nie wspominając o studzienkach na międzytorzu :shocked: tam to się dopiero dzieje...... najlepiej monstertrucka tu mieć :P

Bez przesady :gwizdanie: Jak się ma alufelgi to i tak trzeba uważać na dziury, to że jest gleba nie powoduje, że trzeba uważać dużo bardziej.

Samochód bez gleby wygląda kiepsko, o ile jest na 15 czy 16 to jeszcze w miarę ale większe felgi bez obniżenia to lipa.

Każdy samochód po obniżeniu zyskuje na wyglądzie i nie ważne czy to audi czy vw czy jeszcze coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak nie mówię że nie zyskuje na optyce, tylko u nas wybiórczo dziurawe są drogi aż serce zaciska jak sie jedzie przez miasto troche szybciej, albo wystają studzinki 20cm, albo jest dookola ich taka dziura ze szok. Niech kolega robi wedle uznania :):hi: Sam wie na ile sobię pozwala itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak nie mówię że nie zyskuje na optyce, tylko u nas wybiórczo dziurawe są drogi aż serce zaciska jak sie jedzie przez miasto troche szybciej, albo wystają studzinki 20cm, albo jest dookola ich taka dziura ze szok. Niech kolega robi wedle uznania :):hi: Sam wie na ile sobię pozwala itp.

I oczywiście mówi to osoba, która jeździ na dużej feldze i glebie :przebiegly:

Czy jest gleba czy jej nie ma to i tak trzeba na dziury i studzienki uważać - mając alufelgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki silniczek jak u mnie :good:

:quattro::good: :good:

Fele :good: :good: :good:

Jak już zmieniłeś lampy na cleary to pomyśl nad kierunkami bo nie ma sensu zespolonych teraz kupować :)

Na pierwszy rzut zmienił bym boczne kierunki na błotniku, looknij u mnie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_abc_26powrot_po_latach_czarnej_26_v6-t17483.0.html małe, tanie a cieszy :)

Powodzenia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak nie mówię że nie zyskuje na optyce, tylko u nas wybiórczo dziurawe są drogi aż serce zaciska jak sie jedzie przez miasto troche szybciej, albo wystają studzienki 20cm, albo jest dookola ich taka dziura ze szok. Niech kolega robi wedle uznania :):hi: Sam wie na ile sobię pozwala itp.

I oczywiście mówi to osoba, która jeździ na dużej feldze i glebie :przebiegly:

[/qując alufelgi.ote]

Nie zaśmiecając koledze tematu, zadam pytanie, to miała być ironia ? Skąd wiesz, czy nie poruszam się żadnym samochodem innym oprócz audi :confused4: na ,,dużej feldze" ? Myśle że czym niżej samochód i czym wieksza felga tym bardziej trzeba uważać. Jak by nie było jest różnica, uważać trzeba tak czy inaczej owszem, ale z większą felgą i glebą trzeba znacznie więcej uważać. Więc się mnie nie czepiaj, tym bardziej że nie jeździsz na codzień po naszych płockich ulicach gdzie potrafią być zapadnięte studzienki bądź wystawać 15-20cm, nie wspominając o krawężnikach, wjazdach na parkingi etc. :thumbdown::takiego:

A poza tym tak jak napisałem. Niech kolega sobię zrobi jak uważa, to było moje skromne zdanie do którego mam prawo. Po to się pokazuje, żeby inni komentowali. WEDLE UZNANIA. SZEROKIEJ DROGI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ironia - zwykle tak jest że gleba i duże felga jest be, krzyczą zwykle ci jeżdżący na 15 z zawieszeniem allroad czyli ludzie nie mający pojęcia o tym jak się jeździ na dużej feldze i glebie przez dłuższy czas.

Odnośnie felg bez gleby, felg i gleby - przerabiałem oba zestawy. Mi się nie "wydaje" ja to wiem bo tego doświadczyłem.

Więcej pokory bo nie raz na tym forum ktoś Ci uświadomi, że się mylisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie mówię że duża felga jest BE. Jak najbardziej bardzo elegancko. Ale zresztą nie chce mi się już gadać. Niedawno jeździłem Golfem IV na 17" i jakoś było inaczej niż u mnie na 16, bardziej odczuwalne wszystko i czuć jak boli. Ale niech sobię i tak będzie ok.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 20 Lipiec 2010, 12:00_________________________________________________A co do gleby im niżej to chyba oczywiste, że trzeba bardziej uważać. Szczególnie w naszym mieście i okolicach. Ostatnio znajomej ojciec ropierdzielił mise olejową w Nissanie Quescie, wysokim samochodzie, wieczorem podczas powrotu do domu, jak były te deszcze zapadł się asfalt koło studzienki ( u nas takie rzeczy to normalka ), a ten z przyzwyczajenia że droga jest w miare nowa nawet nie pomyślał że coś takiego może się mu przytrawić skoro jeździ tamtędy od lat, nagle haps oleju nie ma. Nie wiem co by było jakby jechała A4 na glebie, chwila nieuwagi i :hi:. Ale jak chcemy ponegocjować co do tego tematu to na prv, bo się kolega od tematu na nas w końcu wkurzy :) :gwizdanie: a poza tym nie chce tu się z nikim kłócić, spierać ani nic. Siostra, brat, brat, siostra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...