Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trasa W-wa -> Międzyzdroje: którędy najwygodniej?


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, którędy najszybciej/najwygodniej?

1. Płock -> Bydgoszcz i insze dziury...

2. Poznań -> Gorzów ...

(trasa na podstawie wyszukiwarek)

Preferowane dobre drogi, ze względy na niższe i twardsze zawieszenie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jechalem ta 1 trasa tylko ze do mielna wiec z bydgoszczy do koszalina i wielkiej tragedi niebylo.. tez mam niskie i twarde;) pare drog rozkopanych .... troche kolein jak wszedzie troche dziur ale strasznie jakos niebylo... lecialem w nocy wiec ruch jakis duzy tez nie byl. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja nr 2. i w Pyrzycach na 1-szym rondzie skręcasz w lewo na drogę do Bań ?? jedziesz jakieś ~ 10km i wjeżdżasz na nowy odcinek S3 ( jest to droga oddana miesiąc temu, ruch praktycznie zerowy ) i nim prosto do A6 i dalej potem znowu S3 nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kiedys ta druga opcja i bardzo sobie chwalilem z tym ze jachałem od 5 rano do 12 w poludnie i było to 2 lata temu.

Nie wiem jak w tygodniu z ruchem samochodowym bo w niedziele i to do poludnia było całkiem zaje...ie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja nr 2. i w Pyrzycach na 1-szym rondzie skręcasz w lewo na drogę do Bań ?? jedziesz jakieś ~ 10km i wjeżdżasz na nowy odcinek S3 ( jest to droga oddana miesiąc temu, ruch praktycznie zerowy ) i nim prosto do A6 i dalej potem znowu S3 nad morze.

Można i tak, ale ja wolałbym już cisnąć z Pyrzyc trójką na Szczecin "po staremu". Czas dojazdu wyjdzie ten sam, droga dobra, można cisnąć a nie trzeba nadkładać z 30km łącznie. Tylko Pyrzyce znając życie jak zawsze będą zakorkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z W-wy wyjeżdżam w poniedziałek świtem, więc na górze :decayed: będę wczesnym w południe pewnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...