Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T (AEB) vs. Astra G OPC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie jak wypadną te dwa auta w rywalizacji 1/4 m ? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Astra G to np 2006 rok ? powiem Ci, że miałem przyjemność tym się przejechać i jest :piroman: , ta którą jechałem była po lekkim programie na 315PS i myślę że 1.8T w serii nie ma najmniejszych szans, bardziej do eSy bym to porównywał bo autko naprawdę zasuwa

97617219.png

Uploaded with ImageShack.us

45015206.png

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

astra g opc:

astra02g5gr.jpg[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 18:45_________________________________________________na poczatku miala 2.0 160KM

potem byl tam wkladany "let" 2.0T i mial 200KM

Opublikowano

najpierw zobacz co to astra G a później pisz i wklejaj foty :kox:

Jak w temacie jak wypadną te dwa auta w rywalizacji 1/4 m ?

tak że ja TDIkiem robię go i wącha batorego, silnik tam ma 2,0 16V (X20XER)

a jeśli mówimy o silniku 2,0 16VT (Z20LET) to paździoch 1,8t + wirus zrobi bez problemu (byłem kilka razy świadkiem takiego pojedynku)

Opublikowano

let byl tez klepany w calibrach turbo ;)

ogolnie to tez niezly silnik do dlubania .... jak na opla

Opublikowano

Calibry i vectry 2000 miały takie silniki c20let 204KM + dołączany napęd na 4 koła. W tak lekkim samochodzie podobno robi to wrażenie :naughty: Niestety mało jest samochodów ze sprawnym napędem na wsie kółka bo tylne dyfry padają, a że można jeżdziźć z napędem tylko na jedna oś wiec mało kto to naprawia.

Opublikowano

Calibry i vectry 2000 miały takie silniki c20let 204KM + dołączany napęd na 4 koła. W tak lekkim samochodzie podobno robi to wrażenie :naughty: Niestety mało jest samochodów ze sprawnym napędem na wsie kółka bo tylne dyfry padają, a że można jeżdziźć z napędem tylko na jedna oś wiec mało kto to naprawia.

ktory jest lekki? calibra?

Opublikowano
klubowicz

z poczuciem humoru w przeciwieństwie do Ciebie :tongue4:

:fool:

ok czyli to co ja wkleiłem nie jest astrą G OPC , ale też jest astrą i też OPC, nie wiedziałem, że to taka różnica w motorach jest pomiędzy tymi modelami bo jest spora a zdjęcia niech zostaną bo to fajna furka :kox:

Opublikowano

Calibry i vectry 2000 miały takie silniki c20let 204KM + dołączany napęd na 4 koła. W tak lekkim samochodzie podobno robi to wrażenie :naughty: Niestety mało jest samochodów ze sprawnym napędem na wsie kółka bo tylne dyfry padają, a że można jeżdziźć z napędem tylko na jedna oś wiec mało kto to naprawia.

ktory jest lekki? calibra?

Calibra wazy jakieś 1100-1200 a audi 1450 jak dobrze pamiętam. Mam jeszcze opla vectrę i jest dużo lżejsza niż audi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.