Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 TDI czy O2 TDI


Gość curi0us

Rekomendowane odpowiedzi

dwie sprawy jeszcze :-)

1. Jak w b6 z miejscem z tylu dla pasazerow - chodzi o miejsce na nogi jak kierowca jest dosyc mocno odsuniety do tylu (185cm wzrostu)

2. Czy warto sie pchac w 2.5TDI? Slyszalem wiele negatywnych opinii o tym silniku, ze sie psuje, paliwozerny, delikatny etc etc, wersja 130KM po chipie moglaby osiagac podobna moc jak 2.5TDI w serii.

1 brak miejsca

2 nie warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tradycja każe w A4 z tyłu za dużo miejsca nie ma.Dużym ludzikom będzie brakowało miejsca na nogi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie warto kupowac 2.5 TDI, rewelacji z jazdy nie ma, a czesci dosyc drogie, rozrzad ok. 1500 jesli dobrze kojarze ?

Witam,

ilu kierowców tyle opini. I tak z tą awaryjnoscia i delikatnosćia silników 2,5 to różnie bywa. To prawda, ze czesci np rozrząd kosztuje troszke kasy, ale tak to juz jest z V-kami. Za to dostajesz nieporównywalnie milszą i elastyczniejsza pracę silnika oraz odgłos V. Co do rewelacji z jazdy to moge smiało powiedzieć , że różnica jest i to dobrze odczówalna. Pewnie że mozna podkrcić 1,9 na 150 km , ale tym kierunkiem myslenia mozesz zrobić z 150 w 2,5 185 km, a to juz robi swoje na drodze. co do zuzycia paliwa to tez jakaś lipa. 52 litry paliwa i 750 km w cyklu miejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że B6. Jakość wykonania, komfort i ergonomia Audi Vs. Skoda jest nieporównywalna.

dodatkowo duzo szczegolikow, ktore powoduja ze audi jezdzi sie przyjemnie...estetyka wykonania

skoda napewno jest przestronniejsza, ale duzo jej jeszcze brakuje....np. do passata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawialbym na nowa Octe 2 2.0 TDI 140 KM ... niestety nowe auto bierze gore nad rozsadkiem ;-) ....

P.S nie jestem do konca pewien tego co napisalem ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawialbym na nowa Octe 2 1.9 TDI 140 KM ... niestety nowe auto bierze gore nad rozsadkiem ;-) ....

P.S nie jestem do konca pewien tego co napisalem ... ;-)

Chyba w Toruniu musze z Tobą poważnie porozmawiać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawialbym na nowa Octe 2 1.9 TDI 140 KM ... niestety nowe auto bierze gore nad rozsadkiem ;-) ....

P.S nie jestem do konca pewien tego co napisalem ... ;-)

Chyba w Toruniu musze z Tobą poważnie porozmawiać :twisted:

:twisted: nie chyba tylko napewno .... ;-)

P.S oczywiscie nie 1.9 TDI 140 KM tylko 2.0 TDI ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...