Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z "pasażerami"


Gard

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

jadąc samemu autem, zawsze miałem wrażenie, że jadę sam... Dopiero dziś okazało się, przy okazji wożę ze sobą pasażerów i nic o tym nie wiem (w dodatku aż dwóch!!! - w obu przednich reflektorach po jednej sztuce :P). Chodzi o 2 komary, oba są już martwe ... Nawet owady wiedzą, że Audice są :th: i się pchają do środka :wink4:. Problem w tym, że nie chce ich tam mieć (co to za pasażer co nawet na wache sie nie zrzuci? :evil:). Do rzeczy:

- Czy istnieje sposób żeby się ich pozbyć? (wymiana reflektorów nie wchodzi w grę).

- Może szczątki tych komarów ulegną rozkładowi?

Musi chyba coś być nieszczelne. Nie miałem okazji obadać, co. Miał ktoś z Was podobny problem z owadami? Jeśli się orientujecie to proszę o pomoc :)

audiczka011cc6.jpg

Shot with hp PhotoSmart 43x series at 2007-08-12

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

ale jaja wiedz co sprobuj moze najpierw odkurzaczem ( wyciągnij zaslepke i zarówke ) wciągniesz a jak nie no to imbus i wio 3 srobki odkrec i wytrząśnij je z tamtąd co one se myślą ale to musi za***iście wyglądać hahahaha :D ( az ide do siebie zobaczyc czy umnie tez cos nie zdechlo w lampach )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda za****biście, ale to zależy kto patrzy. kolega w golfie 4 ma troch wiecej tych "pasażerów" i nie są to tylko komary ale jakieś muchy itp. -kiepsko to się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...