Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Vw Passat b5 FL Highline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcialem pokazac auto ktore wlasnie kupilismy z bratem dla niego. Po obejrzeniu paru sztuk mondziakow i pastuchow ... wybor padl na ten egzemplarz. Auto zostalo sprawdzone na trzepakach, cale czujnikiem lakieru oraz podpiete i wpelni zvagowane przez "k0za" z naszego forum za co mu jeszcze raz dziekuje i przypominam ze bede go czesto meczyc jesli chodzi o tt i paska teraz :naughty:

Jest to Vw Passat b5 FL 2001r 1.9TDI 131KM AVF ( 6bieg )

Najwyzsza wersja wyposazeniowa highline.

Posiada chromowane listwy boczne, chromowane obwodki wokol szyb, chromowane relingi oraz 17 calowe ori alufelgi z oponami 225/45R17

Wypas:

Fotele skora + alkantara

drewno

ESP

Grzane dupki

FIS

Xenon

Pelna elektryka...

20100723567.th.jpg 20100723566.th.jpg 20100723568.th.jpg 20100723561.th.jpg

Opublikowano

auto znane :gwizdanie:

Opublikowano

No spoko szkoda że ośka :decayed: Jest na necie też ciekawa wersja 4 motion, co prawda bez xenia :disgust: Ale z ładniutkim wnętrzem :good:

-> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13851358

Jakie plany? gwint? 19''? :gwizdanie: Rezanko silnika? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czy beda jakies plany te auto bedzie jezdzic glownie ;)

zobaczy sie w toku ...

narazie to standardowe czynnosci po kupnie trzeba porobic ;)

Opublikowano

narazie to standardowe czynnosci po kupnie trzeba porobic ;)

opić? :decayed: No w sumie weekend idzie, będzie kiedy :cool1:

Kręcić go na minimum 190-200 kunia :decayed:

Opublikowano
Kręcić go na minimum 190-200 kunia

:gwizdanie: jestem za

Byli po auto "pare domów" ode mnie a nawet nie powiedzieli :foch:

Opublikowano
  • Autor

narazie to standardowe czynnosci po kupnie trzeba porobic ;)

opić? :decayed:

brat jest w trakcie tej czynnosci :polew:

Opublikowano

Byli po auto "pare domów" ode mnie a nawet nie powiedzieli :foch:

Przyjadą z flachą w ten weekend :decayed:

brat jest w trakcie tej czynnosci :polew:

:good: A Ty nie? :decayed: Podstawowa czynność po zakupie :P

Opublikowano
  • Autor

Byli po auto "pare domów" ode mnie a nawet nie powiedzieli :foch:

:pociesz::kwiatek:

Opublikowano

Pasek elegancki, parę rzeczy podreperować i będzie git.

Nowak_zg :vaglogi: luzik, jak coś to dzwoń. Dam rade to pomogę :)

Opublikowano
  • Autor

No spoko szkoda że ośka :decayed: Jest na necie też ciekawa wersja 4 motion, co prawda bez xenia :disgust: Ale z ładniutkim wnętrzem :good:

-> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13851358

niestety wiekszosc passatow 1.9tdi to oski

co innego 2.5tdi... ale 2.5 odpadl z wiadomych wzgledow

co do tego wnetrza to jasna alkantara w passatach to chyba najgorsze co moze byc

kto widzial na zywo ten wie czemu

nie dosc ze alkantara w passatach jest mizernej jakosci i szybko sie rolkuje, to w dodatku ta kremowa w b5 fl bardzo szybko sie brudzi i niszczy i jesli ktos sporo jezdzi to czesto musi ja odswierzac... jedyna jej zaleta jest ladny wyglad.

Opublikowano

dobrze gada, nie kupił bym go mimo że pięknie wygląda wnętrze i ma 4x4.... kto widział paśka z takim wnętrzem realnie nie będzie chciał go mieć... a jak zaniedbasz wnętrze tylko trochę to aż się patrzeć nie chce, to jest ładne jak stało w salonie

Opublikowano

Wybierając jasne wnętrze z alkantarą, trzeba się liczyć z takimi sytuacjami... I to nie tylko w passacie. Widziałem alkantare w A4 B6 użytkowaną dość normalnie, bez jakichś specjalnych zabiegów kosmetycznych, te rolkowanie itd.. Na takie wnętrze można sobie pozwolić, jeśli ktoś dba i użytkuje je jak należy. Jeśli poświęci się mu odrobinę czasu co jakiś czas to wtedy radocha z posiadania takiego wnętrza w aucie jest ogromna :)

Poza tym jak widzicie na tej aukcji wnętrze tego passata wygląda bardzo przyzwoicie mimo już kilku lat... Co świadczy o tym, że jego poprzedni właściciel/właściciele jednak trochę o to dbali. I może to też świadczyć o tym, że nie był to wół roboczy :) Bo wątpię, żeby ktoś to wnętrze przeszczepił do tego auta.

Opublikowano

passat rulez :naughty:

ale fl'a bym nie kupił :bag:

mimo wszystko ładnie wygląda :good:

Opublikowano
  • Autor

passat rulez :naughty:

ale fl'a bym nie kupił :bag:

mimo wszystko ładnie wygląda :good:

a czemu fl`a bys nie kupil ?

hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie.

Opublikowano

passat rulez :naughty:

ale fl'a bym nie kupił :bag:

mimo wszystko ładnie wygląda :good:

a czemu fl`a bys nie kupil ?

hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie.

bo z wierzchu jest taki zwykły a w środku to nadal stare b5, no ale to dlatego nazwano go fl.

Opublikowano

passat rulez :naughty:

ale fl'a bym nie kupił :bag:

mimo wszystko ładnie wygląda :good:

a czemu fl`a bys nie kupil ?

hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie.

bo z wierzchu jest taki zwykły a w środku to nadal stare b5, no ale to dlatego nazwano go fl.

dorobicie sie FLa to bedziesz pisal ze FL cacy :mysli: narazie bronisz swojego klekota

Opublikowano

passat rulez :naughty:

ale fl'a bym nie kupił :bag:

mimo wszystko ładnie wygląda :good:

a czemu fl`a bys nie kupil ?

hm tutaj akurat przedlift nie wchodzil w gre bo wg mnie jak na dziesiejsze czasy wyglada juz archaicznie.

bo z wierzchu jest taki zwykły a w środku to nadal stare b5, no ale to dlatego nazwano go fl.

dorobicie sie FLa to bedziesz pisal ze FL cacy :mysli: narazie bronisz swojego klekota

"dorobicie się" - ja się nie dorobię. starszy niech sobie kupuje jak chce, ale na mnie to auto żadnego wrażenia nie robi. a4 po lifcie za tą kasę bym sobie kupił, albo a6 :wink4:

Opublikowano

na mnie to auto żadnego wrażenia nie robi. a4 po lifcie za tą kasę bym sobie kupił, albo a6 :wink4

Zgodzę się z Kolegą, nie wiem czemu, ale nigdy paski mi się nie widziały, ale o gustach się nie dyskutuje.

Mimo wszystko fajna wersja i niech służy! :)

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

nowak - muszę ci się do czegoś przyznać :naughty:

po dzisiejszej rejestracji na forum passata zwiedzam sobie i trafiłem na stronę z fotami pasków m.in. fl.. i na dużej feldze i odpowiedniej glebie to całkiem całkiem auto się robi :decayed:

:gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.