Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaki sprzęt do wzmocnienia basu ?


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Jak w temacie...co byście polecili do uwydatnienia basu, dodam, że nie chcę żadnych monstrualnych sprzętów na pół bagażnika tylko coś w miarę małego i nie ukrywam, że nie chcę wydać dużo na to :tongue4:, chcę żeby było słychać bas ale w aucie a nie żeby łupało dookoła na wszystkie strony, co sądzicie o aktywnych tubach ? czy to wystarczy ? czy trzeba osobno wzmacniacz i np skrzynię ? Nie zależy mi na mega mocy. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o audio.

Pls o jakieś przykładowe linki z allegro i Wasze cenne opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto zajmuje sie audio nie uwierzy bo i ja nie wierzylem ale kupilem aktywna skrzynke SONY Xplod za 350zl i jestem mega zadowolony. Nie jestem jakims laikiem jesli chodzi o dzwiek i nie mam gumowego ucha. Oczywiscie bez sprzetu do pomiaru nie powiem Ci czy gra to tak jak sprzet za tys zl albo wiecej ale mi wystarcza. Sasiad ktory jest muzykiem, tworzy muzyke, naglasnia koncerty ostatnio przewieziony powiedzial ze gra naprawde ladnie jak na aktywna skrzynke... jak uslyszal SONY to wogole byl w szoku.

Ja bylem przeciwny takiemu czemus. Trafilo sie tanio w okolicy, zaryzykowalem, podlaczylem... jestem zadowolony i tej skrzynki juz nie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego dużo to 500, a dla innego 15.000zł

Rysiu ja się nie znam na tym praktycznie wcale, po prostu chcę coś tańszego, z samego grania ori głośników jestem zadowolony jedynie chodzi mi o uwydatnienie basu w miarę tanim kosztem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszka a myślałeś o oryginalnej tubie którą montuje się do bagażnika?? grają ci teraz głośniki w tylnych drzwiach??[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 10:33_________________________________________________http://allegro.pl/listing.php/search?string=tuba+audi&from_showcat=1&category=709&change_view=1

http://allegro.pl/item1104100732_audi_a4_tuba_basowa_subwofer_oryginal_1998r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech ja nie mam głośników w tylnych drzwiach, mam na tylnej półce.A to co wkleiłeś to można podłączyć pod nie ori radio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limuzynę masz (myślałem, że wszyscy mają avanty :decayed:), wiesz wydaje mi się, że już widziałem na forum rezanie takiej tuby, polukaj po forum, jak znajdę to ci wkleję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes laikiem a radio ma wyjscie na wzmacniacz to proponuje wzmacniacz a do tego podpiac skrzynke basowa. Jesli masz skladane fotele w A4 to... " bedzie Pan zadowolonyyyy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes laikiem a radio ma wyjscie na wzmacniacz to proponuje wzmacniacz a do tego podpiac skrzynke basowa. Jesli masz skladane fotele w A4 to... " bedzie Pan zadowolonyyyy" smiley

a jak ktos ma nie skladane to co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...