Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja czarna A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od 3 tygodni jestem posiadaczem czarnej A4 B6 1,9 TDI.

Jak na razie jestem zadowolony mam nadzieje, że dalej też tak będzie :>

Wyposażenie:

- elektryczne szyby przód, tył korba niestety

- elektryczne lusterka

- centralny zamek

- klimatronik 2 strafowy

- nawigacja RNS-D?

- pełny FIS

- skórzana kierownica, gałka zmiany biegów, ręczny

- zamykany na kluczyk schowek

- 6 x Airbag

- nagłośnienie Bose

- zmieniarka w schowku

- felgi 16"

- elektryczne regulacje części lędźwiowej foteli przednich

- podgrzewane fotele przednie

- listwy wykończeniowe w drewnie

- pakiet oświetlenie (chyba pełny)

- szyby lekko przyciemnione

- podłokietnik przód i tył

- dzielona tylna kanapa

Modyfikacje jakie zamierzam robić:

- coś z zabezpieczenia

- spojlerek na tylną klape

- ?

brak pomysłów jeszcze :>

Kilka fotek.

SGM4A.jpg

SGOzJ.jpg

6pgAS.jpg

LBJ8J.jpg

LBLDS.jpg

6pI1r.jpg

Opublikowano

ładna :) ja bym dał 17 felgi (przynajmniej), 2cm w dół i s-line z zewnątrz i będzie malina.. :decayed: no i to drewno bym wymienił np na szczotkowane aluminium..

Opublikowano

no no, widzę bliźniaka ;)

mam ten sam motor, jestem z niego mega zadowolony, widzę, że masz troszkę lepsze wyposażenie, ale z zewnątrz bliźniak ;)

Ja mam lotkę na tylną klapę, jak dla mnie wygląda dużo lepiej niż seria.

Ogólnie, gratulacje zakupu ;) pozdrawiam :cool1:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 09:34_________________________________________________Aha, no i ja osobiście pozbyłem się znaczeń z tyłu, ale każdy ma swój gust więc zrobi tak jak zechce

Opublikowano

Ładne autko, dołączam się do opinii kolegów plus polakieruj dokładki w kolor autka, koszt niewielki, a wygląd super :wink4:

Opublikowano

fajny sedanik :)

proponuję

zawieszee S-line

koło 17"min

dwa kominy na d*pie

listwy drzwiowe dolne S-line

aaa i grill na ciemno

ciemne ładne autko z potencjałem

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :hi:

Powolutku będę przy nim dłubał, jeszcze nie wiem od czego zacznę ale coś się zrobi :>

Na razie muszę się takim nacieszyć :kox: :>

Opublikowano

Dzięki :hi:

Powolutku będę przy nim dłubał, jeszcze nie wiem od czego zacznę ale coś się zrobi :>

Na razie muszę się takim nacieszyć :kox: :>

czarny sedan jak moj :) calkiem niezle wyposazenie. tez mam Bose i fajnie to gra co ? :naughty:

zacznij od wywalenia drewna :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czarny sedan jak moj :) calkiem niezle wyposazenie. tez mam Bose i fajnie to gra co ? :naughty:

zacznij od wywalenia drewna :gwizdanie:

Gra całkiem całkiem :>

Co do drewna to na razie chyba zostanie, powiem szczerze, że na początku wcale mi się nie podobało ale żona chciała

i powoli zaczynam się przyzwyczajać. Może jestem dziwny :kox: a może z czasem przekonam żonę :>

Opublikowano

a co Ty Klucznik jestes ? :polew: stacyjka peknie od ciezaru :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

a co Ty Klucznik jestes ? :polew: stacyjka peknie od ciezaru :tongue4:

Za dużo drzwi a za słaba pamięć :polew:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2010, 20:18_________________________________________________

ładna :) ja bym dał 17 felgi (przynajmniej), 2cm w dół i s-line z zewnątrz i będzie malina.. :decayed: no i to drewno bym wymienił np na szczotkowane aluminium..

Co do tego 2cm w dół to już fabrycznie jest -20 lub -30 bo na wlepce w bagażniku jest 1BE.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.