Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z szyberdachem Webasto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich :) Mam takie małe pytanie odnośnie szyberdachu. W mojej Audi mam Szyberdach na korbkre Webasto Farmont F300 http://www.ogrzewania.pl/Szyberdachy-Farmont-F300-54p.html <-- coś takiego,no i mam taki problem ze zebatka ktora zwija linke sie wyrobiła. Czy orginalny dach elektryczny z A4 będzie pasował?? i Czy dużo jest przy tym pracy? nie wiem co robic,dach sie nie domyka,przy większym deszczy skrapla sie woda do środka ;/

Opublikowano

Jeżeli wymiary otworu są takie same to pokrywa podejdzie, ale w dalszym ciągu zostaje wspawanie wanny szyberdachu i szczerze mówiąc kiepsko to widzę :no: jedyne wyjście to kupić uszkodzoną część o ile jest dostępna albo wywalić dziadostwo i zaspawać dach bo zaklejenie szybra taśmą/ sylikonem to nie jest wyjście.

Opublikowano

kup nowy dach z elektrycznym szyberdachem pomalujesz i git znajdziesz na allegro :kox:

Opublikowano
  • Autor

hmmm no w sumie jakbym wiedzial gdzie takie cos uzywane dostane to bym kupil,wymienil i po sprawie Tylko gdzie taka czesc dostac ?? ;/

Opublikowano

Na moje nie podejdzie ori pod tą dziurę którą teraz masz, no chyba, ze szpary nadrobisz silikonem :polew:

Potrzebowałbyś szyny do szyberdachy no i podsufitówkę nową. gra nie warta świeczki, to lepiej juz kupić nowy szyber tej firmy który zapodałes w linku

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

no coz,calego dachu nie bede spawal :no: Oki dobra Dzieki za pomoc :) postaram sie gdzie moze po szrotach pojezdzic,a noz widelec szpykne podobny dach i wykrece mechanizm ;p

Opublikowano

Witam Wszystkich :) Mam takie małe pytanie odnośnie szyberdachu. W mojej Audi mam Szyberdach na korbkre Webasto Farmont F300 http://www.ogrzewania.pl/Szyberdachy-Farmont-F300-54p.html <-- coś takiego,no i mam taki problem ze zebatka ktora zwija linke sie wyrobiła. Czy orginalny dach elektryczny z A4 będzie pasował?? i Czy dużo jest przy tym pracy? nie wiem co robic,dach sie nie domyka,przy większym deszczy skrapla sie woda do środka ;/

W ostatecznosci wykrecic mechanizm i pojezdzic po magikach ktorzy dorabiaja rozne rzeczy np do maszyn przemyslowych - maja tokarki i duzo bardziej skomplikowane urzadzenia. Dla nich zebatke dorobic to tylko kwestia wzoru i czasu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.