Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Bardzo proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Bardzo proszę o analizę logów. Problemem jest zbyt duże spalanie 9-10 l w trybie miejskim (latem, zimą jest jeszcze gorzej). Poza tym silnik wpada w duże wibracje, na biegu jałowym, po dodaniu gazu trochę się stabilizuje.

Dołączam logi, mam nadzieję ze są ok, robione po raz pierwszy ;-)

1.9 AJM 2001r. 210tys.

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18518.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18519.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18520.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18521.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18522.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18523.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18524.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18525.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18526.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18527.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18528.html

http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18529.html

Pozdrawiam

Opublikowano

Zaznacz ktory link która grupa...

Przejrzalem te logi i nie wynika z nich nic specjalnie zlego ale... zmierz cisnienie sprezania.

Oby u Ciebie nie bylo to co u kolegi:

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=103412

Opublikowano

kąt synchronizacji można jeszcze poprawić aby w grupie 004 był najbliższy zeru.

Opublikowano
  • Autor

Witam

Podaję logi jeszcze raz, z opisem grup:

Grupy: 01-000 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18541.html

Grupy: 01-001 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18540.html

Grupy: 01-003 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18535.html

Grupy: 01-004 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18531.html

Grupy: 01-007 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18532.html

Grupy: 01-013 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18533.html

Grupy: 01-018 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18537.html

Grupy: 01-023 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18538.html

Grupy: 23 003 - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18542.html

Grupy: 000 Basic Setting - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18534.html

Grupy: 003 Basic Setting - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18539.html

Grupy: 011 Basic Setting - http://vaglog.rtnet.pl/brrunon_18536.html

Znajomy podpowiedział mi, że może pompowtryskiwacze leją. Może ktoś wyrazić opinię?

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.