Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] ciagnie olej


mareks84

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ogromny problem , od jakiegos czasu zauwazylem ze po wymianie turbiny na regenerowana auto zrobilo sie slabsze ( po ok 4 tygodniach) pojechalem do elektryka nic nie wykazalo a teraz od kilku dni zauwazylem ze ubywa oleju z slinika i nieraz zakopci z rury na niebiesko, ogolnie jest caly mokry wydech, jak odkrecilem gume przy kolektorze ssacym to zauwazylem ze znajduja sie tam kropelki oleju i teraz pytanie tego typu czy jest to uszkodzona turbina czy moze jakies uszczelniacze w silniku? blagam o pomoc bo nie wiem co robic... Nasuwa mi sie jeszcze jeden watek czy moze tez byc tsprawa tego typu ze nie byl wymioaniany przewod olejowy przy turbinie i nie wiadomo w jakim jest stanie, jezeli on by sie zapchal mogloby sie tak stac? czy raczej nie wyciagalo by oleju? Do tego dziwny zbieg okolicznosci z 2 tygodnie temu cos zaczelo mi pukac w silniku ale po wymianie oleju na nowy ustalo, nie wiem czy by to mialo jakis zwiazek... prosze o odpowiedz! :(:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze jesli zapcha sie przewod olejowy to moze pasc turbinka, nie wiem wlasnie o ktory chodzi czy zasilanie czy splyw hmmm czyli co myslisz ze powinienem wyciagnac turbo? a co zrobic z katem? tam pewnie pelno oleju jest... wywalic go czy jak bedzie juz wszystko ok to sie wypali? slaby sie zrobil podejzewam ze ten olej zapchal kata hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...